در منزل خود پرده‌های شیک و مدرن بسازید!

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برخی از پرده‌ها به وسیله کامواها و نخ‌های کتانی رنگارنگ با بافت‌های متفاوت و زیبا درست می‌شوند.
ایده های ساخت پرده در منزل

این پرده‌های فانتزی و زیبا معمولا برای ورودی خانه‌ها یا جداکننده قسمت‌های مختلف منزل از جمله اپن آشپزخانه کاربرد دارند. شما می‌توانید به راحتی در منزل این پرده‌ها را درست کنید. در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم به شما ایده های ساخت پرده در منزل و نحوه درست کردن آن‌ها را به شما آموزش دهیم.

ایده های ساخت پرده در منزل

ایده‌های زیادی برای ساخت پرده در منزل وجود دارد. ادامه این مطلب را از دست ندهید.

پرده ورودی با مدل ریسه‌ای و مهره‌های رنگی

می توانید به وسیله مهره‌های رنگی و کاموا یا نخ کتانی ریسه‌های پرده را به آسانی درست کنید. فقط کافیست مهره‌ها را از داخل کاموا رد کنید. ارتفاع متفاوت ریسه‌ها می‌تواند باعث زیبایی بیشتر این پرده شود. اگر قصد دارید ازین پرده برای فضای ورودی استفاده کنید به شما توصیه می‌کنیم از مهره‌های شفاف که قابلیت انعکاس و عبور نور را دارند استفاده نمایید. چرا که باعث جذابیت بیشتر خواهند شد.

ایده های ساخت پرده در منزل

طرح پرده ریسه‌ای آویز با کاموا

شاید شما هم با دیدن این مدل پرده شگفت زده شدید. این پرده در نهایت سادگی بسیار زیباست و قابلیت این را دارد که با کوتاه و بلند کردن ریسه‌ها در قسمت‌های مختلف پرده طرح‌های متفاوتی را ایجاد کند. این پرده‌ها را به وسیله کامواهای ضخیم یا کامواهای بافته شده می‌توانید به آسانی در رنگ‌های متفاوت و خلاقانه درست کنید.

ریسه‌های تزیینی پرده با مهره از ایده های ساخت پرده در منزل

با بافت کامواها به گونه ایی که در ادامه ی مطلب به شما آموزش خواهیم داد می توانید پرده شرشره آویز با ضخامت‌های مختلف کاموا درست کنید.
فقط کافی است ریسه‌ها را ببافید. حال با کمی خلاقیت مثل دوختن منجوق‌ها و مهره‌های رنگی یا حتی منگوله‌های کاموایی به ریسه‌ها می‌توانید طرح‌های زیبایی از پرده را به راحتی درست کنید. برای اینکه خانه خود را  زیبا کنید به مطلب با این شلف‌های دیواری خانه خود را شیک کنید سر بزنید.

ایده های ساخت پرده در منزل

ساخت پرده ریسه‌ای آویز با مهره

مهره‌های تزیینی را در قسمت‌های مختلف ریسه‌ها چسب بزنید یا بدوزید. تنوع مهره‌ها در بازار بسیار زیاد است و همین تنوع باعث می‌شود شما پرده‌هایی خاص و منحصربه‌فرد را طراحی کنید.

پرده ریسه‌ای با روبان‌های رنگی از ایده های ساخت پرده در منزل

به آسانی و به وسیله روبان‌های رنگی متناسب با سلیقه و فضای مورد نظر خود می‌توانید پرده ریسه‌ای درست کنید. این نوع پرده بیشتر برای افرادی که طرفدار سادگی هستند توصیه می‌شود.

مدل جدید پرده ریسه آویز کاموایی گره‌دار

این مدل پرده بسیار ساده است. ریسه‌های کاموایی را به تناسب سلیقه خود آویزان نموده و انتهای هر ریسه را گره بزنید. به همین راحتی طرحی متناوت در پرده ایجاد شد.

مدل جدید پرده ریسه آویز کاموایی گره‌دار

پیشنهاد مطالعه: مطلب هر آن چیز که یک آشپزخانه شیک نیاز دارد را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

هشدار، مراقب این گیاهان آپارتمانی باشید

تعدادی گیاه آپارتمانی سمی و خطرناک هم وجود دارند که می‌توانند مشکلات سلامتی ایجاد کنند. …