عطرهایی که در تابستان باید بزنید

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
همان‌طور که می‌دانید عملکرد عطرها در شرایط آب‌وهوایی مختلف متفاوت است. برخی از عطرها در هوای سرد پخش بو و ماندگاری بهتری دارند و برخی دیگر در هوای گرم.
عطرهای مناسب تابستان

تا حالا دقت کرده‌اید که در فصل تابستان رایحه عطرها بیشتر به مشام‌تان می‌رسد؟! انگار بیشتر افراد برای فرار از بوی ناخوشایند در طول ساعت‌های کاری بیشتر سراغ عطر می‌روند تا به دلیل گرما بوی نامطبوعی از خود بر جا نگذارند. در این مطلب از مجله دلتا به موضوع عطرهای مناسب تابستان می‌پردازیم.

عطرهای مناسب تابستان

ویژگی‌های عطرهای مناسب فصل تابستان

پس از پایان فصل زمستان و بلند شدن روزها کم‌کم باید با عطرهای تاریک و چوبی خداحافظی کنیم و به سراغ عطرهایی برویم که با گرم‌تر شدن هوا عملکرد مناسبی را از خود ارائه دهند. نخستین نکته در خصوص عطرهای تابستانه این است که ماندگاری مناسبی در طول روز داشته باشند و بتوانند بوی خود را حداقل تا نیمه‌ روز حفظ کنند. نکته‌ بعدی این است که بهتر است در فصول گرم از عطرهایی استفاده کنید که رایحه‌ تازه و با طراوتی دارند. عطرهای باطراوت در فصول گرم سال انرژی شما را دوچندان می‌کنند و باعث می‌شوند کمتر احساس خستگی کنید.

عطر مناسب تابستان

رایحه‌ی عطر مناسب هوای گرم

عطری که طبع خنک یا ملایم داشته باشد بهترین انتخاب برای استفاده در فصول گرم سال است. عطرهای خنک را در طول روز استفاده کنید و از رایحه‌ شاداب آن لذت ببرید. عطرهای ملایم بیشتر مناسب شب هستند و برای مهمانی‌های دورهمی یا جشن‌های دوستانه مناسبند.

انتخاب عطر مناسب با سن و شخصیت شما

عطرها اگر به درستی انتخاب شوند می‌توانند بازتابی از شخصیت و روحیات درونی شما باشند. عطرهای شیرین و برجسته که حالتی شوخ دارند بیشتر مناسب خانم‌های جوان و دختران پرجنب‌وجوش هستند. انتخاب عطرهای شیرین و خنک در فصل تابستان به این افراد پیشنهاد می‌شود. در عوض خانم‌های بالغ و بالای ۲۸ سال بهتر است از عطرهای ملایم و خنک استفاده کنند. پیشنهاد ما برای مردان جوان استفاده از عطرهای تند و خنک و برای آقایان بالای ۲۸ سال استفاده از روایح تلخ و خنک یا ملایم است. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه عطری با شخصیت شما سازگاری دارد و بهتر روی پوستتان جواب می‌دهد.

عطر مناسب

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب پوشاندن جوش صورت با ۳ ایده آرایشی را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ترفندهایی که برای حفظ زیبایی در تابستان

 آرایش‌های صورت برای هر فصل می‌تواند متفاوت باشد و نکته‌هایی داشته باشد که در فصل دیگر، کا…