این وسیله را برای داشتن خانه شیک از دست ندهید

۵
5
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کنسول چوبی مدرن‌ یکی از لوازم کاربردی در هنر دکوراسیون و مسئولیت خانه‌داری است.
انواع مدل های کنسول در دکور منزل

امروزه میز کنسول از جمله وسایل کاربردی در هر خانه‌ای است و وجود آن در دکور منزل ضروری است. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی انواع مدل های کنسول در دکور منزل می‌پردازیم.

انواع مدل های کنسول در دکور منزل

کنسول یک میز دکوری شیک و لوکس است که کاربردهای بسیاری دارد. شما می‌توانید با استفاده از کنسول‌های جدیدی که در بازار یافت می‌شوند علاوه بر زیباسازی به چیدمان بهتر نیز دست پیدا کنید.

میز کنسول چیست؟

میز کنسول شبیه به میز توالت یا دراوری است که به شکلی کاملا شیک‌تر و مجلل‌تر تهیه و تولید می‌شود. از همین رو شما به راحتی می‌توانید با استفاده از یک میز کنسولی شیک و زیبا کار دیزاین منزل خود را به انجام برسانید.

انواع مدل های کنسول در دکور منزل

در اتاق نشیمن میز کنسول چه کاربردی دارد؟

شما می‌توانید از میز کنسول برای نقطه مرکزی چیدمان مبلمان خود استفاده کنید. به شکلی که با قرار دادن یک میز کنسول و آینه همراه آن حول محور آن به چیدمان مبل‌ها بپردازید. همچنین می‌توانید از میز کنسول بدون آینه به منظور ایجاد دکوراسیونی مدرن استفاده کنید. شاید یک شمعدان و آینه رومیزی ایده خوبی برای دکور کردن میزهای کنسول به‌شمار آید. اتاق نشیمن را باید زیباتر از تمام بخش‌های منزل دیزاین کرد زیرا رفت و آمد زیاد در این فضا نیازمند زیباسازی بیشتر است. برای اینکه خانه خود را زیباتر کنید به مطلب این رنگ خانه شما را گران‌تر نشان می‌دهد سر بزنید.

انواع مدل های کنسول در دکور منزل

کنسول اتاق پذیرایی از انواع مدل های کنسول در دکور منزل

کنسول یکی از مهم‌ترین وسایل دکوری اتاق پذیرایی به‌شمار می‌آید. شما می‌توانید با حذف آینه از کنسول و قرار دادن عکس‌های یادگاری بر روی آن در ابتدا یک میز نوستالژی را به تصویر بکشید. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید در مجاورت میز پذیرایی از این میز دکوری بهره بگیرید تا کاربردهای بیشتر آن برای شما مشخص شود. به‌عنوان مثال شما می‌توانید با قرار دادن ظروف پذیرایی، شمعدان، شمع، سرویس قاشق و چنگال، سفره، پارچه‌های زیر بشقابی و بسیاری موارد دیگر که عناصر اصلی یک میز پذیرایی به‌شمار می‌آیند کار رفت و آمد خود را به منظور پذیرایی از مهمان‌ها به حداقل برسانید.

کنسول اتاق پذیرایی

کنسول اتاق خواب از انواع مدل های کنسول در دکور منزل

شاید با خود بگوید آیا از میز کنسول برای اتاق خواب هم می‌توان استفاده کرد. باید به شما بگویم بله میز کنسول به دلیل طراحی و زیبایی چشم‌نوازی که دارد برای تمام فضاهای داخلی قابلیت استفاده دارد. به‌عنوان مثال شما می‌توانید به جای میز توالت از میز کنسول که طراحی متفاوت‌تری دارد برای اتاق خواب خود بهره بگیرید. کشوهای تعبیه شده بر روی این میز این امکان را به کاربر می‌دهد که وسایل بسیار زیادی را در آن جایگذاری کند. این وسایل می‌تواند ظرف و ظروف، اسناد و مدارک یا حتی پرونده‌های کاری شما باشد.

کنسول اتاق خواب

اندازه و ابعاد میز کنسول

میزهای کنسولی با ابعاد و اندازه‌های بسیار متنوع در بازار یافت می‌شوند. به‌عنوان مثال شما می‌توانید از میزهای کنسولی ساده که تنها به منظور دکوری تهیه و تولید شده‌اند بهره بگیرید. یک میز چهار پایه با شکل و طراحی زیبا به همراه یک آینه دکوری که کار دیزاین آن را تکمیل‌تر جلوه می‌دهد. عموما این سبک از کنسول‌ها برای فضاهای که مساحت زیادی در اختیار کاربر قرار نمی‌دهد برای دکوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اندازه و ابعاد میز کنسول

پیشنهاد مطالعه: مطلب خطرناک‌ترین گیاهان آپارتمانی در دکور منزل را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

تنها با یک وسیله به آشپزخانه خود نظم دهید!

یکی از کاربردی‌ترین و تاثیرگذارترین عناصر برای حفظ آشپزخانه شما از آشفتگی، ترولی است. در ا…