با وسایل ارزان خانه خود را شیک کنید

۴
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ایده‌های خلاقانه‌ای که هزینه کمی داشته باشد، چیزی است که بیشتر مردم به دنبال آن هستند.
تزیین خانه با وسایل ارزان

تقریبا همه ما دوست داریم هر چند وقت یکبار دکوراسیون خانه خود را تغییر دهیم. اما با این وضع گرانی وسایل خانه، نمی‌توان به راحتی این کار را انجام داد. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات تزیین خانه با وسایل ارزان می‌پردازیم.

تزیین خانه با وسایل ارزان

برای ایجاد تنوع همیشه هم لازم نیست پول زیادی هزیه کنید. گاهی با چند تغییر ساده و تقریبا ارزان، می‌توان روح تازه‌ای به خانه بخشید.

نصب بوم نقاشی از نکات تزیین خانه با وسایل ارزان

بوم نقاشی را با رنگ مشابه یا مکمل دیوار رنگ و آن را روی دیوار خالی نصب کنید. این کار باعث پر دیده شدن دیوار خالی می‌شود و هزینه چندانی هم برای شما ندارد.

تزیین خانه با وسایل ارزان

ساخت میز عسلی

باکس های چوبی کوچکی که در بیشتر فروشگاه‌های مبل و صندلی فروخته می‌شوند را به تعداد دلخواه و با توجه به بودجه خود خریداری کنید. سپس آن‌ها را روی هم یا کنار هم قرار دهید و جایی برای آباژور یا گذاشتن وسایل دکوری درست کنید. درون این باکس‌ها می‌توانید وسایل دکوری بگذارید و از سطح بالایی نیز به‌عنوان عسلی استفاد کنید.

تزیین خانه با وسایل ارزان

نصب بشقاب به دیوار

بشقاب‌های متنوع در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف زیبایی خوبی به دیوارها می‌بخشند. با انتخاب رنگ، اندازه و بافت و طرح‌های متنوع یکی از دیوارهای پربازدید خانه خود را به تابلوی نقاشی تبدیل کنید. برای این کار کافیست سیم‌های آویز بشقاب به پشت آن وصل و بشقاب را از میخ‌های مخصوص تابلو آویزان کنید.

استفاده از بافت حصیری از نکات تزیین خانه با وسایل ارزان

مبلمان یا صندلی‌های حصیری قیمت ارزان‌تری نسبت به انواع دیگر دارند. البته شاید تصور کنید این نوع صندلی برای فضای بیرون از خانه طراحی شده است اما می‌توان داخل اتاق‌های خانه نیز از آن‌ها استفاده کرد. برای کاربری بهتر، آن‌ها را در کنار پنجره‌های نورگیر قرار دهید و با مبلمان خانه ست کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با این وسیله قدیمی خانه خود را تزیین کنید سر بزنید.

استفاده از بافت حصیری

اثر هنری خلق کنید

می‌توانید طرح یا تصاویر مورد علاقه خود را چاپ و آن‌ها را قاب و روی دیوار نصب کنید. البته برای نمای بیشتر می‌توانید آن‌ها را روی شاسی چاپ و در بالای شومینه نصب کنید.

اثر هنری خلق کنید

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز پرده‌های منزل را اینگونه نصب نکنید! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

گنجی که از آن بی‌خبر هستید

در واقع، برخی از فضاهای کمتر استفاده شده در خانه شما می‌توانند مفیدتر باشد. در این مطلب از…