کفش‌هایی که باید با شلوار جین بپوشید

۷
7
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیایید یک‌ بار برای همیشه به سراغ این موضوع برویم و آن را بررسی کنیم. سوال اساسی این است که با شلوار جین زنانه چه کفشی را می‌توانیم ست کنیم؟
کفش های مناسب با شلوار جین

شلوار جین در سال‌های گذشته از مدل‌هایی بوده است که با طرح‌های متنوعی به بازار عرضه شده است پس برای یک ست جذاب در این مطلب از مجله دلتا بررسی می‌کنیم که کدام مدل جین زنانه را با چه کفشی باید پوشید تا جذاب‌ترین استایل متعلق به شما باشد. در این نوشتار همراه ما باشید تا کفش های مناسب با شلوار جین را به شما نشان دهیم.

کفش های مناسب با شلوار جین

کفش پاشنه بلند و قرارهای رسمی

شلوار جین اسکینی و با طرح سنگشور یا پاره را می‌توانید با کفش پاشنه بلند ترجیحا با رنگی تیره ست کنید. مطمئن باشید که این ست همیشه و در طول تاریخ از جذاب‌ترین استایل‌ها بوده است. اگر باید برای جلسه‌ای کاری یا مهمانی رسمی آماده شوید یا حتی در کافه‌ای قرار عاشقانه‌ای دارید، برای انتخاب این ست تردید به خود راه ندهید. این ست را با شلوار جین آبی روشن و کفش پاشنه بلند سفید هم امتحان کنید. تصور کنید شلوار اسلیم فیت یا اسکینی با رنگی تیره مانند سورمه‌ای یا حتی آبی روشن را با کفش پاشنه بلند با رنگی کرم یا مشکی هماهنگ کنید.

کالج، کفشی که راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد

اگر از آن دسته آدم‌های پر مشغله هستید که راحتی یکی از گزینه‌های مهم‌تان برای انتخاب کفش است یا اگر طرفدار سبک کژوال هستید و رسمی بودن کفش‌های پاشنه بلند را دوست ندارید، کالج بهترین انتخاب برای شماست. کفش کالج با شلوار جین برای شخصی که قد کوتاهی داشته باشد و تا مچ را پوشش دهد از جذابیت‌های این ست جذاب است. برای حضور در جلسات کاری و دورهمی‌های نیمه رسمی و دوستانه می‌توانید این ست جذاب را امتحان کنید.

شلوار جین

صندل مناسب‌ترین انتخاب روزهای گرم

برای فصل‌های گرم به سراغ صندل‌های‌تان بروید. ترکیب صندل و شلوار جین زنانه همیشه جذاب‌ترین ایده برای فصل گرم سال هستند. اگر می‌خواهید از صندل‌هایی با بند استفاده کنید پس شلوار جین‌تان را از میان طرح‌ها و مدل‌های کوتاه‌تر انتخاب کنید تا هم شلوار و هم صندل جذابیت و زیبایی خود را حفظ کنند. برای پوشیدن صندل می‌توانید شلوار جین را از مدل اسلیم فیت یا اسکینی انتخاب کنید. فصل‌های گرم سال این مدل از بهترین و جذاب‌ترین مدل‌هایی است که می‌توانید آن را بپوشید و لذت ببرید. پس با این انتخاب می‌توانید بهترین ست را داشته باشید و از انتخاب خود مطمئن شوید.

کفش‌های اسپرت سفید همراه همیشگی شلوار جین

در هر فصل سال و برای هر موقعیتی انتخابی وجود دارد که نمی‌توان از آن به راحتی عبور کرد. کفش اسپرت سفید هم از آن دسته کفش‌هایی است که می‌توانید با هر مدلی از شلوار جین بپوشید و از زیبایی استایل‌تان اطمینان خاطر داشته باشید. تنها موردی که شاید خیلی‌ها را از این ست جذاب دور می‌کند مراقبت و نگهداری از کفش اسپرت سفید رنگ است.

کفش مناسب با شلوار

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب پیراهن‌های ساحلی برای یک سفر تابستانه هیجان‌انگیز را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با لباس مشکی جذاب‌ترین تیپ را بزنید

ما ایرانی‌ها معمولا به پوشیدن لباس‌های مشکی علاقه زیادی داریم و حداقل یک دست لباس مشکی توی…