خانه گزارش های ملکی قدردانی رییس اتحادیه مشاوران املاک از گروه املاک دلتا (+ویدئو)

قدردانی رییس اتحادیه مشاوران املاک از گروه املاک دلتا (+ویدئو)

۲
23
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
یکی از اتفاقات جالب توجه در ششمین نمایشگاه املاک و مستغلات قدردانی منحصر به فرد رئیس اتحادیه آژانس های املاک از بنیانگذار هلدینگ و مجموعه همکاران گروه املاک دلتا بود.
گروه املاک دلتا

غرفه گروه املاک دلتا در ششمین نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات، میزبان مصطفی‌قلی خسروی رئیس اتحادیه آژانس‌ها و مشاوران املاک و اعضای هیئت مدیره اتحادیه بود.

اتفاق جالب توجه در این دیدار قدردانی ویژه رئیس اتحادیه از مدیرعامل دلتا و مجموعه همکاران بود. به گزارش مجله دلتا مصطفی‌قلی خسروی در این دیدار با تقدیر از محمد تقوی بنیانگذار گروه املاک دلتا وی را موفق‌ترین مدیر حوزه املاک و مستغلات در ۴ دهه گذشته معرفی کرد.

وی همچنین املاک دلتا را به عنوان یکی از مورد اعتمادترین شرکت‌های فعال در صنعت خدمات ملکی دانست و از هماهنگی حداکثری دلتا با اتحادیه مشاوران املاک تشکر کرد.

ششمین نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات از جمعه ۱۰ اسفند تا دوشنبه ۱۳ اسفند در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و گروه دلتا در دو غرفه ۲ و ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان خواهدبود.

گروه املاک دلتا با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان در حوزه معاملات املاک و مستغلات، در این نمایشگاه حضوری فعال دارد و کارشناسان دلتا  آخرین اطلاعات در بخش معاملات املاک را در اختیار  بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرار می‎دهند.

ثبت فایل، گفت‌وگو با مدیران آژانس‌ها و مشاروان ملکی و فرصت‌های استخدام در دلتا از جمله خدماتی است که در دو غرفه دلتا ارائه خواهدشد.

برای دیدن مطالب مرتبط پیرامون این خبر صفحه خبر و گزارش و اخبارمسکن  مجله دلتا را ببینید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

طرز تهیه لازانیای بادمجان با ساده‌ترین روش

لازانیای بادمجان یکی از انواع غذا با بادمجان است که طعم بی‌نهایت خوبی دارد. این غذا را برا…