این ۵ لباس را هر خانمی باید داشته باشد

۸
16
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خانم‌ها در طول زندگی خود و در موقعیت‌ها و سنین مختلف به لباس‌های مختلفی نیاز پیدا می‌کنند و هر یک از این لباس‌ها، مدل‌ها و رنگ‌های بی‌شماری دارند و به‌طور قطع نمی‌توان گفت چه لباس‌هایی برای شما لازم و کافی هستند.
لباس هایی که هر خانمی باید داشته باشد

یکسری از لوازم و لباس‌ها هستند که هر خانم شیک‌پوش و آراسته بهتر است در کمد لباس خود داشته باشد این لباس‌ها، لباس‌های پر کاربرد و شیکی هستند که در هر زمان و مکانی به آن نیاز پیدا خواهید کرد. در این مطلب از مجله دلتا به موضوع لباس هایی که هر خانمی باید داشته باشد می‌پردازیم.

لباس هایی که هر خانمی باید داشته باشد

لباس مشکی مجلسی

لباس بانوان

برای مهمانی، عروسی و موقعیت‌های رسمی و مجلسی دیگری که به لباس مخصوص نیاز دارید لباس مشکی مجلسی بهترین انتخاب است چون حتما به شما می‌آید و بر خلاف رنگ‌های دیگر لباس مجلسی می‌توان آن را بیش از یک بار پوشید.

مانتوی مشکی کلاسیک

 لباس مناسب

برای محیط کار، قرارهای رسمی و مهمانی‌های نه چندان خودمانی شما به یک مانتوی مشکی خوش‌دوخت و برش‌دار کلاسیک که هیچ وقت از مد نیافتد بارها و بارها احتیاج پیدا خواهید کرد.

مانتوی تابستانی رسمی

مانتوی تابستانی رسمی

وقتی هوا گرم است مانتوهای ضخیم پاییزی بسیار آزار دهنده هستند و به همین دلیل باید از لباس مناسب فصل که یک مانتوی تابستانی در رنگ‌های موقر است استفاده کنید.

دامن مشکی

دامن مشکی

زمانی‌که نمی‌خواهید لباس مجلسی بپوشید اما وقت مناسبی هم برای شلوار پوشیدن نیست دامن مشکی چیزی است که نیاز خواهید داشت. این دامن را با هر بلوزی به ویژه بلوز مجلسی می‌توانید بپوشید.

شلوار جین

شلوار جین

یک شلوار جین که در آن راحت باشی و ساعت‌ها بتوانید فاقد دردسر بنشینید و راه بروید برای شما ضروری است. چنین شلواری باید تا حدی گشاد و کمی خاصیت کشسانی داشته باشد.

لباس مناسب زنانه

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب در روزهای گرم تابستان چگونه شیک‌پوش باشیم؟ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

این ۵ خوراکی سالم باعث جوش می‌شوند

اغلب متخصصان می‌گویند دلیل جوش زدن دقیقا مشخص نیست اما برخی خوراکی‌ها معمولا موجب جوش زدن …