چند مدل بستن روسری که شما را جذاب‌تر از همیشه می‌کند

۵
11
زمان مطالعه: 3 دقیقه
خانم‌ها معمولا از استایل‌های یکنواخت و تکراری مدل بستن روسری خسته می‌شوند و بنا به اتفاق، به‌طور معمول هم از همان روش‌های قدیمی برای بستن شال و روسری استفاده می‌کنند اما گاهی مدل‌های مختلف بستن شال و روسری باعث جذابیت افراد می‌شود.
چند مدل جذاب برای بستن روسری

سال‌هاست که روسری و مدل بستن روسری جزئی از استایل غیرقابل انکار و ضروری خانم‌ها در کشورمان درآمده است. بانوان هم بنا به طبع لطیف و زیباشناسانه‌ای که دارند، به هر چیز (به‌خصوص لباس‌ها و پوشاک مصرفی خودشان) وجه زیبا و قابل تاملی می‌بخشند. آن‌ها به سادگی می‌توانند از یک روسری ساده، یک اثر هنری خلق کنند. در این مطلب از مجله دلتا به موضوع چند مدل جذاب برای بستن روسری می‌پردازیم.

مدل بستن روسری مناسب فرم صورت بیضی

اگر فرم صورت بیضی دارید، این‌که روسری را به‌صورت محکم دور صورتتان ببندید، پیشنهاد خوبی نیست، چراکه ممکن است صورت شما را بیش از اندازه کشیده نشان بدهد. در عوض، کمی روسری خود را آزاد ببندید تا کمی گردتر به نظر برسد و بخشی از ادامه روسری را روی شانه بیندازید. برای زیباتر شدن این طرز بستن روسری از رنگ‌های روشن استفاده و پارچه‌هایی مانند ساتن را تهیه کنید که موج‌دار است و ظاهری کژوال دارد.

نحوه بستن روسری برای فرم صورت گرد

اگر صورت گردی دارید و نحوه بستن روسری شما اشتباه است، این امکان وجود دارد که صورتتان حتی گرد به نظر برسد؛ بنابراین، باید به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب مدل بستن روسری مناسب فرم صورت خود با یک چالش مهم روبه‌رو هستید.

اما لازم نیست نگران باشید، چراکه ما برای شما یک راه‌حل عالی در نظر گرفته‌ایم. کافی است یک روسری کتان بردارید و آن را یک بار دور سر و گوش‌هایتان بپیچید. در دفعه بعد، آن را از دور چانه‌ها رد کنید و اجازه بدهید تا رها در یک سمت شانه قرار بگیرد. این کار صورت شما را می‌پوشاند و آن را کوچک‌تر از آنچه که هست، نشان می‌دهد.

بستن روسری

طرز روسری بستن برای صورت‌های پُر

اگر صورت پُری دارید، در واقع کار برای شما بسیار ساده‌تر از دیگران به حساب می‌آید. چراکه تنها کافی‌ست تا یک روسری یا شال بلند بردارید و آن را به سادگی دور سرتان بیندازید. گونه‌های شما به خوبی خودشان را در میان پارچه روسری نشان می‌دهند و صورت شما را زیبا و کامل می‌کنند. اگر به ست کردن لباس‌های خود توجه می‌کنید، مطلب هرگز این لباس‌ها را با هم ست نکنید را مطالعه کنید.

بهترین مدل روسری برای صورت‌های لوزی‌شکل

اگر صورت شما لوزی‌شکل است، می‌توانید آن را به نمایش بگذارید اما چطور می‌توان چنین کاری انجام داد؟ گزینه مناسب این است که همه توجه‌ها را به صورتتان معطوف کنید. اینکه روسری یا شال خود را به بالای سرتان ببندید، می‌تواند این هدف شما را به واقعیت بدل کند. این نوع از فرم صورت آن‌قدر زیبا و جذاب است که نیاز به هیچ مدل بستن روسری دیگری برای بهتر شدن ندارد.

روش‌های بستن روسری برای صورت‌های کشیده

شاید فکر کنید برای این فرم صورت انتخاب و مدل بستن روسری باید یک کار ساده باشد اما این‌طور نیست؛ بنابراین، اگر چنین فرم صورتی دارید، سعی کنید تا روسری‌های ساده انتخاب کنید و از انتخاب پارچه‌هایی که طرح‌های شلوغی دارند، بپرهیزید. برای بستن روسری هم می‌توانید مدل بستن روسری گره بغل را انتخاب کنید، یک دور آن را دور گردن پیچیده و یک گره ساده بزنید تا برجستگی‌های صورتتان را به خوبی نشان بدهد.

مدل بستن روسری

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب هر لباسی را باید با چه کفشی بپوشیم را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ترفندهایی برای حفظ زیبایی در تابستان

 آرایش‌های صورت برای هر فصل می‌تواند متفاوت باشد و نکته‌هایی داشته باشد که در فصل دیگر، کا…