معجزه کاهش وزن با ۵ نوشیدنی سبز

۴
5
زمان مطالعه: 2 دقیقه
روز خود را با گنجاندن نوشیدنی‌هایی سرشار از فیبر و کم‌کالری آغاز کنید تا شاهد اثرات شگفت‌انگیز آن‌ها در کنترل وزن باشید.
نوشیدنی سبز برای کاهش وزن

این‌طور ثابت‌شده که آب میوه‌های سبز که مخلوطی از سبزیجات مختلف هستند، دارای خواص چربی سوزی بوده و به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک می‌کنند. خاصیت دیگر این نوشیدنی‌ها، سم زدایی از بدن و بهبود فرایند هضم است که دو عامل کلیدی در کاهش وزن محسوب می‌شوند. با خواص و دستور ۵ نوشیدنی سبز برای کاهش وزن در مجله دلتا آشنا شوید.

خیار، کرفس و آب سیب

این ترکیب یک نوشیدنی کم‌کالری و بسیار خوشمزه همراه با ویتامین‌ها، املاح معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها است. جذب چربی توسط روده را کاهش می‌دهد و متابولیسم را تحریک می‌کند. فقط کافی است یک‌دوم خیار، ۳ ساقه کرفس، یک سیب سبز و یک‌دوم فنجان آب را با هم مخلوط کنید و با معده خالی یا بعدازظهر، دو تا سه بار در هفته بخورید.

خیار، کرفس و آب سیب

لیمو، جعفری و آب اسفناج

این نوشیدنی حاوی خواص دیورتیک، پاک‌کننده سموم بدن و ضدالتهابی است و برای تمام رژیم‌های کاهش وزن می‌تواند مفید باشد. اضافه کردن لیمو به این نوشیدنی متابولیسم را بالابرده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. یک عدد لیمو را به همراه ۵ شاخه جعفری، ۶ برگ اسفناج، یک ساقه کرفس، یک‌دوم خیار، یک قاشق چای‌خوری زنجبیل رنده شده و یک فنجان آب مخلوط کنید و این نوشیدنی را سه بار در هفته بنوشید.

کیوی، اسفناج و آب کاهو

ترکیبی از این میوه و سبزیجات مقادیر زیادی فیبر و آنتی‌اکسیدان به بدن شما می‌رساند که همگی برای جلوگیری از اضافه‌وزن ضروری هستند. این نوشیدنی خواص دیورتیک و پاک‌کننده دارد و می‌تواند سموم را از بدن خارج کند. کافی است ترکیب یک عدد کیوی، ۵ برگ اسفناج، ۳ برگ کاهو و یک لیوان آب را هفته‌ای سه بار بنوشید تا شاهد اثرات شگفت‌انگیز آن در کاهش وزن باشید.

آموزش نوشیدنی سبز برای کاهش وزن

آناناس، خیار و آب اسفناج

سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها با خواص دیورتیک است و یک راه عالی برای از دست دادن سموم بدن محسوب می‌شود. مزایای این نوشیدنی عبارت‌اند از مبارزه با التهاب، و افزایش متابولیسم بدن. ۲ تکه آناناس را به همراه یک‌دوم خیار، ۴ برگ اسفناج و ۱ فنجان آب مخلوط‌کنید و ۳۰ دقیقه قبل از مصرف صبحانه با معده خالی بنوشید.

هویج، کاهو و آب کلم بروکلی

سرشار از ویتامین‌ها و املاح معدنی و دفع‌کننده سموم بدن است. یک‌دوم هویج، به همراه ۳ برگ کاهو، یک‌تکه کلم بروکلی و ۲ ساقه کرفس را به همراه یک فنجان آب پرتقال مخلوط کنید و همراه با صبحانه یا اواسط بعدازظهر بنوشید. مصرف این نوشیدنی را دو هفته ادامه دهید و بعد از یک وقفه یک‌هفته‌ای، دوباره آن را تکرار کنید.

نوشیدنی سبز برای کاهش وزن چیست

پیشنهاد مطالعه: مطلب نوشیدن آب در این زمان شما را لاغر می‌کند! را بخوانید.

بیشتر ببینید در سلامتی

همچنین بخوانید

خواص شگفت‌انگیز هل شما را شوکه می‌کند!

هل ادویه نواحی گرمسیری است که عطر و طعم دلچسبی به غذاها می‌دهد. فواید هل برای سلامتی را در…