عجیب‌ترین حمام‌های جهان

۸
26
زمان مطالعه: 3 دقیقه
آیا تا به حال به حمامی غیر از آنچه همیشه انجام می‌دهید فکر کرده‌اید؟ حمام‌های مختلفی در اقصی نقاط دنیا وجود دارد که به سنت‌ها و روش‌های خاص خود و آن منطقه خاص وابسته است.
عجیب ترین حمام های جهان

حمام‌های عجیب در سراسر دنیا یکی از جاذبه‌های گردشگری به شمار می‌روند که شاید کمتر اسم آن‌ها را شنیده باشید. حمام‌هایی که می‌توانید آن‌ها را با خود به این‌طرف و آن‌طرف حمل کنید یا حمامی که آن را با قهوه پر کرده‌اید. با مجله دلتا همراه باشید تا چند مورد از عجیب ترین حمام های جهان را بشناسید.

حمام رشته فرنگی رامن

این حمام خانواده نودل رامن در ژاپن مطمئنا یکی از آیین‌های حمام عجیبی است که ما دیده‌ایم. اگر بازسازی حمام شما آن‌قدر ادامه دارد که مجبور می‌شوید به عنوان خانواده در یک کاسه غول پیکر از رامن حمام کنید، واقعا باید تا زمانی که همه‌چیز مرتب شود، دوش بگیرید.

حمام رشته فرنگی

حمام قهوه

می‌توانیم به راه‌های بهتری برای دریافت کافئین بیندیشیم تا اینکه در یک حمام قهوه غرق شویم. نفس کشیدن با قهوه خیلی خوب نیست. راه‌های بسیار بهتری برای رعایت نظافت شخصی وجود دارد.

حمام های عجیب جهان

جعبه صابون و وان حمام

یکی دیگر از سیستم‌های حمام قابل حمل، وان‌های کوچک متحرک است که شما را تا سر کار هم می‌رساند. اگر موقع رفتن به محل کار در ترافیک گیر کرده‌اید، حمام صبحگاهی ایده خوبی به نظر می‌رسد.

وان متحرک

حمام آتشفشانی

اگر از این حمام آتشفشانی در سواحل کارائیب بازدید می‌کنید، بهتر است امیدوار باشید که دوش قابل حمل نیز در محل داشته باشند، چون در غیر این صورت سفر شما به شدت خراب می‌شود.

عجیب ترین حمام های جهان

حمام گِل

در یکی از جزایر ژاپن متداول است و سنت‌های خاص خود را دارد. این حمام برای بدن مفید است. باعث عرق کردن می‌شود و خستگی را از تن به‌در می‌آورد.

حمام گل

حمام گوجه‌فرنگی

یکی از عجیب ترین حمام های جهان فستیوال پرشوری است که در کلمبیا برگزار می‌شود. جنگی که برنده ندارد، اما بسیار هیجان‌انگیز و لذت‌بخش است. شرکت‌کنندگان یکدیگر را با گوجه‌فرنگی هدف قرار می‌دهند و رود قرمز رنگی از آب گوجه به راه می‌اندازند.

حمام گوجه

حمام نفت خام

این حمام روش خطرناکی است. حتما چشم، بینی و دهان خود را دور نگاه دارید و مواظب باشید شعله‌ای در محل وجود نداشته باشد. برای ورم مفاصل (آرتروز) و بیماری‌های پوستی مفید است. این حمام در آذربایجان وجود دارد.

حمام نفت

آبگرم کودک

این یکی واقعا زیبا است و ما آن را برای کمک به حذف تصویر دوش لذت‌بخش در ذهن شما آورده‌ایم. این آبگرم‌های کودک برای زیبایی محض ساخته شده‌اند و لذت زیادی را برای کودکان به دنبال دارند. اگر به جاذبه‌های گردشگری علاقه دارید، دیدن این ییلاق را از دست ندهید.

عجیب ترین حمام های جهان

پیشنهاد مطالعه: برای دیدن مطالب بیشتر از گردشگری کوچک‌ترین کشورهای جهان کدام‌اند؟ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

بهترین جاها برای عکاسی در تهران

برای عکاسی در تهران گزینه‌های زیادی دارید؛ جاهایی پر از سوژه‌های مختلف که پای هر عکاسی را …