پیج اینستاگرام خود را حرفه‌ای کنید!

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای تزئین پروفایل اینستاگرام خود با نمادها، ایموجی‌ها و فونت‌های زیبا این مطلب را دنبال کنید.
ترفند بیو اینستاگرام

یکی از اولین چیزهایی که یک فرد هنگام بازدید از صفحه اینستاگرام شما می‌بیند قسمت بیو اینستاگرام یا همان بیوگرافی است. بیوگرافی شرح مختصری است که در مورد خودتان به دیگران می‌گویید تا تصویری در ذهن کاربران در مورد شما و حرفه‌تان ایجاد گردد. بنابراین، چرا آن را خوب و تاثیر گذار نکنید؟ امروز در مجله دلتا، ما قصد داریم ۴ ترفند بیو اینستاگرام را برای شما بازگو کنیم با ما همراه باشید.

نحوه اضافه کردن یک خط جدید به Instagram Bio

حتما در زمان نوشتن بیو اینستاگرام خود متوجه شده‌اید که نمی‌توانید برای رفتن به خط بعدی از کلید Enter استفاده کنید. اگر می‌خواهید در قسمت بیوگرافی خود به خط جدید بروید مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا متن خود را آن‌طور که دوست دارید در اپ‌های دیگر مانند اپ یادداشت یا حتی فیس بوک یا واتساپ تایپ کنید. هر جا که دوست داشتید اینتر بزنید و به خط بعدی بروید. کل متن را انتخاب و کپی کنید به قسمت Instagram Bio برگرید و متن کپی شده را آنجا paste کنید.

نحوه اضافه کردن فضاهای خالی و وسط چین کردن نوشته‌ها در بیو اینستاگرام!

به‌منظور جای‌گیری متفاوت هر خط از بیو اینستاگرام ، شما باید از اضافه کردن خطوط در اپ دیگری استفاده کنید همانطور که در بالا ذکر شد.

شما باید فضاهای خالی را آن‌قدر اضافه و کم کنید تا به آنچه می‌خواهید برسید. برای وسط‌چین کردن مشخصات بیو، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله ۱: فضای خالی بین دو ستاره را * ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ * به همراه ستاره ه‌ها کپی کنید.
مرحله ۲: برنامه اینستاگرام را باز کنید و به بخش بیو بروید. فضای خالی بین دو ستاره را که در بالا کپی کردید در اینجا paste کنید و بعد از ستاره دوم شروع به نوشتن کنید.

پس از پایان کار، ستاره‌ها را حذف کنید. لطفا مراقب باشید تنها ستاره‌ها را حذف کنید و نه فضاها را. سپس آنچه نوشتید را ذخیره کنید. فرمت نوشته شما حفظ خواهد شد.

چگونه نوشته‌های بیو اینستاگرام را فرمت کنید!

علاوه بر استفاده از فاصله‌ها و خطوط برای تغییر بیو، می‌توانید فونت نوشته‌ها را نیز تغییر دهید و به Instagram bio خود ایموجی اضافه کنید. اگر می‌خواهید با فونت‌های مختلف در Instagram بنویسید، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله ۱: یکی از این وبسایت‌ها را باز کنید:
• lingojam.com
• sprezzkeyboard.com
مرحله ۲: متنی را که می‌خواهید فونت آن تغییر کند در باکس اول وارد کنید. در باکس دوم متن را با فونت‌های مختلف خواهید دید. آن فونتی را که دوست دارید کپی کنید.

مرحله ۳: اینستاگرام خود را باز کرده و متنی را که در مرحله ۲ کپی کردید در بیو paste کنید.

چگونه نوشته‌های بیو اینستاگرام را فرمت کنید!

نحوه اضافه کردن لینک به بیو اینستاگرام!

شما به راحتی می‌توانید، آدرس فیس بوک، توییتر و یا نام تجاری خود را از طریق منوی setting اینستاگرام به پروفایل خود اضافه کنید. برای اضافه کردن لینک، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله ۱: اینستاگرام را در روی گوشی خود باز کنید و دکمه Edit Profile را فشار دهید.

مرحله ۲: در صفحه Edit Profile، لینک خود را در بخش Website اضافه کنید و آن را ذخیره کنید.

ترفند حرفه ای بیو اینستاگرام

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۹ حقیقت که شما را شگفت‌زده خواهد کرد را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

بهترین گزینه برای خرید میلگرد از شمال غرب کشور

منطقه شمال غرب کشور بیشتر از هر منطقه دیگری کارخانه میلگرد دارد و حتی ممکن است تعدادی از آ…