برای مردان چه رنگ لباس زنانه جذاب است؟

۵
11
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برخی رنگ‌های خاص وجود دارند که مردان خیلی دوست دارند در لباس‌های خانم‌ها ببینند.
چند رنگ لباس جذاب از نظر آقایان

شاید بگویید زنان برای دلخوشی خودشان به استایل‌شان می‌رسند اما خواندن این مطلب شاید برایتان جالب باشد و متوجه شوید که چرا در بعضی مواقع توجه دیگران بیشتر به سویتان جلب می‌شود. در این مطلب از مجله دلتا به موضوع چند رنگ لباس جذاب از نظر آقایان می‌پردازیم.

چند رنگ لباس جذاب از نظر آقایان

  • مشکی

یکی از اصلی‌ترین رنگ‌هایی که مردان دوست دارند رنگ مشکی است. مردان زنان را در رنگ مشکی؛ پیچیده، باکلاس و مبهم می‌بینند.

  • قرمز

قطعا یکی از رنگ‌هایی که مردان عاشقش هستند. این رنگ زنانگی، خونگرم و صمیمیت را انتقال می‌دهد اما دقت داشته باشید که استفاده زیاد از این رنگ انسان را دلزده می‌کند. یعنی سرتا پا قرمز پوشیدن، بلکه قرمز در کنار رنگ‌های دیگر به ویژه مشکی جذابیت بیشتری پیدا می‌کند.

  • آبی روشن

یکی از رنگ‌های محبوب مردان، آبی روشن است. این یک رنگ عمومی زنانه نیست اما خانم‌ها با آبی پوشیدن این پیام را انتقال می‌دهند که مثبت، صادق و آرامبخش هستند. به ویژه هر چه از طیف رنگی روشن‌تر استفاده کنند.

  • صورتی

صورتی لطیف، زنانه و جذاب است. استفاده از صورتی‌های تند یا زیاد شما را تبدیل به دختربچه می‌کند اما استفاده صحیح و ملایم از طیف روشن صورتی شما را بسیار دوست داشتنی می‌کند.

  • سفید

کمتر مردی را می‌توانید پیدا کنید که دوست نداشته باشد شما سفید بپوشید. سفید پاک، با کلاس و خاص است و احساس مثبتی به مردان انتقال می‌دهد.
سفید برای اغلب رنگ پوست‌ها مناسب است و به راحتی با سایر لباس‌ها ست می‌شود.

 چند رنگ لباس جذاب زنانه

  • فیروزه‌ای

سبز خالص ممکن است برای مردان جذاب نباشد اما زمانی‌که با کمی آبی با سبز ترکیب می‌شود یک رنگ جذاب و دوست‌داشتنی می‌سازد. این رنگ هما‌ن‌طور که صداقت و روشنی آبی را دارد، با جذابیت و روح زندگی سبز نیز ترکیب شده است.

  • کرمی رنگ

رنگ کرم را می‌توان در دسته‌بندی رنگ‌های روشن مانند سفید قرار داد. این رنگ خالص مانند سفید در عین حال گرم و دلنشین است و این پیام را انتقال می‌دهد که یک خانم با رنگ کرم پاک، با کلاس و صادق است.

 لباس جذاب زنانه

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب چند ست ارزان و شیک برای خانم‌ها در تابستان را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هر لباسی را باید با چه کفشی بپوشیم

اگر شما ظاهری کاملا زیبا و حرفه‌ای برای خود درست کنید اما در نهایت انتخاب مناسبی برای کفش …