تا تابستان نرسیده، این لباس‌ها را تهیه کنید

۵
10
زمان مطالعه: 2 دقیقه
گرمای تابستان با کسی شوخی ندارد و اگر ندانید با کدام لباس‌ها به مقابله‌اش بروید، دچار مشکلات زیادی می‌شوید.
لباس‌ های کاربردی برای تابستان

لیست لباس‌های مناسب برای هر فصل، از سالی به سال دیگر تغییر می‌کند. اگر هم کلیت‌شان تغییر نکند، حتما جزئیات آن دچار تغییر خواهد شد. در این مطلب از مجله دلتا به موضوع لباس‌ های کاربردی برای تابستان می‌پردازیم.

توصیه‌هایی برای تهیه پوشاک مناسب تابستان و فصل گرما

مانتوی تابستانه

 لباس های مناسب تابستان

فصل تابستان فصل رنگ‌های شاد است که گرمی و انرژی به انسان می‌بخشند. اگر در این فصل به دنبال خرید یک مانتوی تابستانه هستید، حتما رنگ روشن‌ را انتخاب کنید. رنگ‌های روشن رسمی‌تر که شما می‌توانید در محل کارتان هم از آن‌ها استفاده کنید، مانتوهای کرم، سفید و قهوه‌ای روشن هستند. فراموش نکنید که بدن شما گرما تولید می‌کند که درجه حرارت این گرما از درجه حرارت هوای محیط کمتر است. در نتیجه اگر در تابستان لباس‌ها و مانتوهای روشن بپوشید، این گرما راحت‌تر به بیرون بدن منتقل می‌شود. سعی کنید مانتوهایی را انتخاب کنید که از پارچه‌های نازک دوخته شده‌اند و بدون چین و لایه هستند. جنس مانتو هم خیلی‌ مهم است. الیاف مصنوعی (پلاستیکی) که در بافت پارچه مانتو به کار می‌روند برای این فصل مناسب نیستند، ولی الیاف نخی، پنبه‌ای و کتانی، مانتوهای خوبی برای این فصل هستند.

کفش‌های تابستانه

لباس تابستانی

تابستان فصل کفش‌های عروسکی و صندل برای بانوان است که از پشت ویترین فروشگاه‌ها چشمک می‌زنند. در کفش‌های عروسکی روباز بخصوص اگر با جنس پارچه‌ای انتخاب شوند، پاهایتان در تابستان کمتر عرق می‌کند. صندل روباز که در آن پا به آسانی هوا می‌خورد، انتخاب‌ مناسبی برای یک مهمانی عصرانه زنانه است. اگر در انتخاب کفش دچار مشکل هستید به مطلب ۵ سوالی که هنگام خرید کفش، باید از خود پرسید مراجعه کنید.

پیراهن‌های نخی

پیراهن‌های نخی

در فصل تابستان، پوشیدن پیراهن نخی گشاد در منزل، حسابی شما را خنک می‌کند. فراموش نکنید که به سراغ پارچه‌های شاد با نقش گل‌ها یا طرح‌های هندسی رنگارنگ بروید که برای این فصل مناسب‌تر هستند. رنگ‌های زرد، صورتی و نارنجی و حتی فسفری جلوه تابستانی به شما در منزل می‌بخشند. یقه گرد ساده و یقه هفت برای لباس‌های تابستانی مناسب‌اند.

لباس‌ های کاربردی برای تابستان

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب چند تیپ راحت و شیک برای خانم‌ها را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

تقویت کردن مو با کره

آیا می‌دانستید که می‌توانید از کره مو استفاده کنید و موهای خود را سالم و زیباتر کنید؟ …