با یک شلوار جین، چند ست مختلف داشته باشید

۱
5
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شلوار جین را می‌توان به‌راحتی با هر لباسی ست کرد، البته می‌توان به همان راحتی هم در ست کردن شلوار جین با لباس اشتباه کرد.
نحوه ست کردن شلوار جین

یکی از سخت‌ترین ست‌های لباس، پوشیدن دو نوع جین در یک استایل است که برخی چنین ریسکی را نمی‌پذیرند. ما سعی داریم در این مطلب از مجله دلتا شما را با انواع جین و نحوه ست کردن شلوار جین با لباس‌هایتان آشنا کنیم. پس همراه ما باشید تا با یک شلوار جین، چند ست متفاوت و شیک داشته باشید.

نحوه ست کردن لباس جین

دخترانه و غیررسمی

شلوار جین همراه با یک تاپ یا تی‌شرت ساده با رنگ‌های شاد یا طرح‌های گرافیکی روی آن برای دخترانی که در سنین نوجوانی یا سال‌های ابتدایی دوره جوانی هستند می‌تواند انتخاب خوبی باشد. همچنین این افراد می‌توانند از شلوارک‌های جین نیز برای یک مهمانی دوستانه و صمیمی استفاده کنند. برای انتخاب کفش نیز می‌توان روی یک صندل یا کفش بدون پاشنه که رنگ آن با تی‌شرت یا تاپ انتخاب‌شده هارمونی داشته باشد حساب کرد.

با این‌که استفاده از رنگ‌های مختلف در پوششی که برای این‌گونه مراسم در نظر می‌گیرید ظاهر زیبایی به شما خواهد داد اما بهتر است لباس‌هایی که به کار می‌برید نهایتا در سه رنگ باشد. اجازه ندهید رنگ‌های مختلف به شما ظاهر شلخته‌ و نازیبایی بدهد.

 نحوه ست کردن شلوار

شیک و مجلسی

بهتر است برای مهمانی‌های رسمی از شلوارهای پارچه‌ای استفاده کنید. البته اگر اصرار دارید شلوار جین بپوشید می‌توانید آن را با یک تاپ رسمی و غیراسپرت که روی آن گلدوزی شده یا پولک و نگین کار شده باشد ست کنید.

نکته‌ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که برخلاف مهمانی دوستانه، در اینجا بهتر است لباس‌هایی با رنگ‌های شاد را کنار گذاشته و از لباسی با رنگ‌های تیره یا خنثی استفاده کنید. برای انتخاب یک ظاهر کلاسیک‌تر می‌توانید از بلوز آستین کوتاه یا سه‌ربع و یک کمربند نیز استفاده کنید.

انتخاب زینت‌آلات و به ویژه یک گردن‌بند بلند نیز می‌تواند لباس شما را از حالت غیررسمی درآورد. همچنین به آن جلوه خاصی ببخشد. برای تکمیل این ترکیب هم می‌توانید بنا به سلیقه و البته بلندی یا کوتاهی قدتان از کفش پاشنه بلند یا کفش تخت غیراسپرت استفاده کنید. باید حواستان باشد که تناسب لباس و کفشی که می‌پوشید از اهمیت زیادی برخوردار است. به‌طوری که پوشیدن یک تاپ تابستانی با چکمه یا برعکس پوشیدن یک لباس یا حتی جلیقه گرم با یک صندل ترکیب نامناسبی خواهد ساخت.

ست کردن شلوار جین

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب چگونه بدون هزینه شیک‌‌پوش باشیم؟ را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکات مهم مراقبت از پوست در ایام نوروز

مراقبت از پوست در ایام نوروز را جدی بگیرید و در صدد انجام دادن آن برآیید. …