به پیام‌های واتساپ واکنش نشان دهید!

۲
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اطلاعات ارائه شده نشان می‌دهد که قابلیت واکنش ایموجی به پیام‌ها در واتساپ، به زودی در اختیار همه کاربران قرار خواهد گرفت.
واکنش به پیام در واتساپ

ویژگی واکنش‌های پیام که ماه گذشته توسط واتساپ اعلام شد، اکنون برای کاربرانش در دسترس است. این عملکرد مشابه نحوه عملکرد واکنش‌های فیسبوک است؛ یک پیام واتساپ را به مدت طولانی فشار می‌دهید و شکلک مورد نظر خود را برای واکنش انتخاب می‌کنید. در این مطلب همراه مجله دلتا باشید تا بیشتر با قابلیت واکنش به پیام در واتساپ آشنا شوید.

مدیرعامل متا: واکنش به پیام‌های واتساپ در دسترس است

در حال حاضر، شما می‌توانید از بین ۶ ایموجی انتخاب کنید که توسط مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا در پست فیسبوک خود در زیر نشان داده شده است. اما واتساپ قول داده که در آینده از شکلک‌ها و رنگ پوست بیشتری پشتیبانی کند.

قابلیت واکنش به پیام در واتساپ

برای چه کسانی در دسترس است؟

ممکن است برخی افراد همچنان نتوانند پس از نصب این به‌روزرسانی از قابلیت واکنش ایموجی به پیام‌ها استفاده کنند. انتشار این قابلیت فعلا برای تعداد محدودی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس قرار گرفته است. به منظور استفاده از این قابلیت باید منتظر به‌روزرسانی‌های آزمایشی بعدی باشیم. در حال حاضر شش واکنش ایموجی در به‌روزرسانی بتا اخیر واتساپ در دسترس کاربران قرار گرفته است که شامل لایک، قلب، خنده، شگفت‌زده، غمگین و تشکر می‌شود. حدود یک یا دو هفته طول می‌کشد تا این قابلیت به همه کاربران در سراسر جهان برسد.

دیگر تغییرات به‌روز رسانی جدید

علاوه بر واکنش به پیام‌ها با ایموجی‌ها، کاربران واتساپ می‌توانند فایل‌های بزرگ‌تری را نیز به اشتراک بگذارند، زیرا واتساپ حجم انتقال فایل را از ۱۰۰ مگابایت به ۲ گیگابایت افزایش داده است. علاوه بر این، واتساپ حداکثر تعداد شرکت‌کنندگان مجاز در یک چت گروهی را دو برابر کرده است؛ از ۲۵۶ نفر به ۵۱۲ نفر. با این حال، واتساپ می‌گوید که به آرامی توانایی اضافه کردن ۵۱۲ نفر به یک گروه را ارائه می‌کند. بنابراین باید منتظر بمانید تا بتوانید بیش از ۲۵۶ عضو را به یک گروه اضافه کنید.

دیگر تغییرات به‌روز رسانی جدید

پیشنهاد مطالعه: از شما دعوت می‌کنیم مطلب روش مقابله با ویروس‌‌های موبایلی را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

فلسفه هفت سین نوروز چیست؟+ویدیو

از مشهورترین مراسم نوروزی ایرانیان، گستردن سفره هفت سین است. با فلسفه سفره هفت سین در این …