چند مدل‌ آرایش آسان، که شما را جذاب می‌کند

۱۱
15
زمان مطالعه: 2 دقیقه
روش‌های بسیار زیادی وجود دارند که با استفاده از این روش‌ها می‌توانید تنها با چند تکنیک ساده آرایش مناسب فصل بهار را انجام دهید.
مدل‌ های آرایش آسان

دنبال‌کردن ترند میکاپ در کنار سایر ترندهای روز دنیا به شما کمک می‌کند تا استایل جذاب و ظاهر زیبایی را از خود به نمایش بگذارید. در این مطلب از مجله دلتا به موضوع مدل‌ های آرایش آسان می‌پردازیم.

رژ لب براق

استفاده از رژ لب براق برای آرایش یک روش فوق‌العاده جهت جوان‌تر دیده شدن ظاهر شما است. انواع رنگ‌های رژ لب براق که می‌توانند برای استفاده در فصل بهار مناسب باشند عبارتند از: رنگ‌های روشن مانند قرمز، صورتی و بنفش. همچنین ترندهای جدید میکاپ نشان می‌دهد که شما می‌توانید از رژ لب براق برای گوشه چشم خود هم استفاده کنید. یکی از روش‌های اقتصادی برای استفاده از رژلب‌های براق با رنگ متفاوت این است که شما ابتدا رنگ رژ مورد نظر را روی لب‌های خود بزنید، سپس با استفاده از یک رژ لب براق، آرایش لب‌های خود را به راحتی جذاب‌تر از قبل نمایید.

مدل‌ های آرایش

خط چشم دو تکه

خط چشم دو تکه یکی از ترندهای میکاپ برای بهار ۱۴۰۱ است. برای انجام دادن این تکنیک لازم است ابتدا مقداری کرم پودر یا کانسیلر را به پشت چشم خود بزنید، سپس با استفاده از یک سایه پودری روشن یا پنکیک آن را خشک کنید. علاوه بر خط چشم دو تکه با رنگ مشکی استفاده از خط چشم‌های نئونی ظاهر زیبایی را برای بهار به وجود می‌آورند. برای داشتن میکاپ مناسب بهار ۱۴۰۱ خریدن یک خط چشم نئونی به شما کمک می‌کند تا استایل خود را به کمک آن تکمیل کنید.

آرایش آسان

آرایش برنزه بهار

داشتن ظاهر برنز یکی دیگر از ترندهای میکاپ برای بهار ۱۴۰۱ است که افزودن تنها مقداره کمی از سایه‌های ملایم قهوه یا طلایی آرایش سبب می‌شود تا ظاهر مناسبی را برای فصل بهار داشته باشید. استفاده از برانزر برای نواحی مختلف صورت علاوه بر این که می‌تواند چهره شما را زیباتر نشان دهد، باعث ایجاد خطای دید می‌شود. در نتیجه شما می‌توانید با ایجاد سایه به کمک برنزه، صورت خود را بی نقص نشان دهید.

 نحوه آرایش آسان

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب ۶ راز زیبایی برای جذاب‌تر شدن را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

اشتباهات شستن صورت که پوست را نابود می‌کند

همچنین بخوانید: از بین بردن مشکلات پوستی، با این معجزه خانگی ۶ راز زیبایی برای جذاب‌تر شدن…