جای این وسیله در دکور خانه شما خالی است

۳
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ساعت‌ها جزو وسایل جذاب و جدانشدنی دکوراسیون هر خانه‌ای هستند. تاثیر زیبایی ساعت‌ها در چیدمان منزل را نمی‌توان نادیده گرفت.
انواع ساعت ایستاده دکوری در منزل

افرادی که همواره به‌دنبال ایجاد فضایی جذاب و شیک در منزل خود هستند، از اکسسوری‌های متنوع و زیبایی در منزل خود استفاده می‌کنند. یکی از این اکسسوری‌ها که اخیرا بسیار پرطرفدار شده ساعت ایستاده است. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی انواع ساعت ایستاده دکوری در منزل می‌پردازیم.

انواع ساعت ایستاده در دکور منزل

ساعت‌های ایستاده در دکور منزل به دو دسته مدرن و کلاسیک تقسیم می‌شوند. ساعت‌های مدرن بسیار ساده بوده و فاقد هرگونه نقش و نگاری هستند. این ساعت‌های در دکوراسیون‌های مدرن و مینیمال کاربرد دارند. در ادامه به معرفی انواع مدل‌های ساعت‌ ایستاده می‌پردازیم.

ساعت ایستاده آینه‌ای و کاربرد آن در دکوراسیون

یکی از به‌روزترین مدل‌های ساعت ایستاده دکوری در منزل ساعت ایستاده آینه‌ای است. این ساعت درخشش زیبایی به دکور منزل شما می‌بخشد و برای سبک دکوراسوین مدرن مناسب است.

انواع ساعت ایستاده دکوری در منزل

ساعت ایستاده سلطنتی

شکل و فرم این ساعت با ساعت ایستاده مدرن کاملا تفاوت دارد. در بخش پایینی ساعت یک باکس مستطیلی پر نقش و نگار قرار می‌گیرد. اکثر این ساعت‌ها دارای پاندول هستند و برای دکوراسیون‌های سنتی، کلاسیک و سلطنتی مناسب هستند.

انواع ساعت ایستاده دکوری در منزل

مدل ساعت ایستاده چوبی سلطنتی

تفاوت این ساعت با ساعت قبلی در جنس آن است. ساعت استاده دکوری چوبی سلطنتی در دسته ساعت‌های شیک و لوکس محسوب شده و برای فضاهای بزرگ و لاکچری مناسب است.

مدل ساعت ایستاده چوبی سلطنتی

ساعت ایستاده شیشه‌ای، ساعت ایستاده جدید و شیک

یکی از انواع دیگر ساعت ایستاده دکوری در منزل ساعت ایستاده شیشه‌ای است. یکی از ویژگی این ساعت‌ها اینکه علاوه بر ساعت از فضای داخلی آن به‌عنوان کتابخانه و قفسه برای نگهداری وسایل مختلف استفاده کنید.

ساعت ایستاده کنار سالنی

نمونه دیگر از انواع مدل ساعت ایستاده ساعت پایه‌دار با طراحی ساده است. این مدل نیز از چوب ساخته شده است و خطوط آن به صورت خطی نمایش داده می‌شود و ثانیه شمار ندارد و ارتفاع این مدل حدود ۱۸۰ سانتی‌متر است. برای اینکه چیدمان زیباتری در منزل داشته باشید به مطلب در خانه خود لوسترهای شیک و جذاب بسازید سر بزنید.

ساعت ایستاده کنار سالنی

ساعت ایستاده دراوری

همان‌طور که از نام این ساعت پیداست همانند یک دراور دارای تعدای کشو است. این ساعت مناسب خانه‌های کوچک است چرا که فضایی برای ذخیره‌سازی وسایل شما دارد.

ساعت ایستاده دراوری

ساعت ایستاده سه پایه جدید

این ساعت همان‌طور که از نام آن پیداست دارای سه‌پایه است. هنگام انتخاب این ساعت بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • جنس چوب مورد استفاده در ساخت ساعت ایستاده ۳ پایه
  • نوع رنگی که در ساعت به‌کار گرفته شده
  • جنس و مارک موتور

ساعت ایستاده سه پایه جدید

پیشنهاد مطالعه: مطلب این گیاهان آپارتمانی در منزل خطرناک هستند را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۴ ترفند برای نگهداری از فضای سبز حیاط خانه

فضای سبز حیاط محیطی دلپذیر است که بعضی‌ها فکر می‌کنند برای داشتنش باید هزینه‌های هنگفت و ز…