مداد لب خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟!

۱۱
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
داشتن صورتی زیبا و جذاب برای هر خانمی مهم است. حال می‌توان به کمک استفاده درست از لوازم آرایشی، به این زیبایی رسید و نقاط جذاب صورت را برجسته کرد.
مداد لب خوب

بسیاری از خانم‌ها با استفاده از رژ و مدادهای لب با کیفیت، سعی دارند تا جلوه لب‌های خود را بیشتر کنند. برای آنکه بتوانید این کار را به‌خوبی انجام دهید، به رژ لب یا مداد لب با کیفیت و مرغوب نیاز دارید. در این مطلب از مجله دلتا ویژگی‌های مداد لب خوب را با یکدیگر برمی‌شماریم.

ویژگی‌های مداد لب خوب

نرمی و لطافت

نرم بودن یک مداد آن را به یک مداد لب با کیفیت تبدیل می‌کند، به‌راحتی روی لب می‌لغزد و نیازی ندارید آن را روی لب خود فشار دهید. به عبارتی یک مداد لب خوب و مرغوب بافت نرمی دارد و بدون زحمت زیادی و آسیب‌رساندن به لب می‌توان از آن استفاده کرد. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب ترفندهای شگفت‌انگیز افزایش زیبایی در خانم‌ها را بخوانید.

مداد لب خوب

بافت مخملی

یک مداد مرغوب، روی لب‌های شما بافت مخملی ایجاد می‌کند. از آنجایی که مدادهای لب نسبت به رژلب‌ها ماهیت خشک‌تری دارند، کیفیت و مرغوبیت آن‌ها مهم‌تر است. یکی از روش‌های تشخیص نوع بافت مداد، تست کردن آن بر روی قسمتی از پوست است.

یکنواختی بافت مداد لب

هنگام کشیدن مداد روی لب نباید تکه تکه شود، بلکه باید یکنواخت باشد. اگر هنگامی که آن را روی پوست خود تست کردید، خط‌های تکه تکه را دیدید بهتر است از خرید آن دوری کنید زیرا نمی‌تواند روی لب شما یکدست باشد.

حاوی مواد مغذی

از آنجایی که لوازم آرایشی از مواد شیمیایی ساخته می‌شوند و برای سلامت پوست ضرر دارند، بهتر است از لوازم آرایشی مرغوب که حاوی مواد مغذی هستند استفاده کنید تا ضرر ناشی از آن‌ها را به حداقل برسانید. مدادهای لب با کیفیت و مرغوب حاوی ویتامین E و ویتامین‌های محافظ پوست هستند و استفاده از آن‌ها می‌تواند سلامت پوست لب‌های شما را تضمین کند.

مداد لب خوب

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب ترفندهای معجزه‌آسا برای مراقبت از موهای فر را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

تقویت کردن مو با کره

آیا می‌دانستید که می‌توانید از کره مو استفاده کنید و موهای خود را سالم و زیباتر کنید؟ …