کدام جاکفشی مناسب دکور منزل شماست؟

۱۰
11
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برخی وسایل در چیدمان منزل هستند که نقش مهمی در ایجاد نظم و زیبایی آن دارند.
انواع مدل های جاکفشی در چیدمان منزل

هنگامی که خانه خود را چیدمان می‌کنیم آن‌قدر به وسایل بزرگ و شاخص اهمیت می‌دهیم که برخی وسایل کوچک را فراموش می‌کنیم. یکی از این وسایل که اغلب هم در چیدمان خانه فراموش می‌شود، جاکفشی است. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی انواع مدل های جاکفشی در چیدمان منزل می‌پردازیم.

جاکفشی فلزی

این نوع جاکفشی برای دکوراسیون مینیمال مناسب است. ظاهر آن بسیار ساده بوده و فضای لازم برای قرارگیری کفش‌ها را دارد. همچنین این جاکفشی‌ها قابلیت جابه‌جایی هم داشته و اغلب بدون درب هستند. در خرید این نوع جاکفشی حتما به این موضوع توجه کنید که با دکور خانه شما هماهنگ باشد.

انواع مدل های جاکفشی در چیدمان منزل

جاکفشی چوبی

این نوع جاکفشی مناسب دکوراسیون‌های سنتی، کلاسیک و روستیک است. طرح این جاکفشی‌ها ساده است. جاکفشی چوبی در انواع مدل‌ها تاشو، درب‌دار و ریلی موجود است.

انواع مدل های جاکفشی در چیدمان منزل

جاکفشی ام‌دی‌اف

این نوع جاکفشی برای دکوراسیون کلاسیک و روستیک مناسب‌تر است. این نوع جاکفشی به نسبت چوب طبیعی ارزان‌تر بوده و در مدل‌ها و طرح‌های متنوعی موجود است. بهترین رنگ برای این جاکفشی رنگ خنثی است.

جاکفشی ام‌دی‌اف

جاکفشی نشیمن‌دار

این نوع جاکفشی برای کسانی مناسب است که تمایل دارند کفش خود را به‌صورت نشسته بپوشند. این مدل‌ها ارتفاع کوتاهی داشته و فضای خیلی کمی دارند.

جاکفشی نشیمن‌دار

جاکفشی داشبوردی

این نوع جاکفشی از مدل‌های ثابت بوده که بسیار هم پرفروش است. فضای بسیار زیادی دارد و در قسمت فوقانی آن یک کشو برای نگهداری از واکس و سایر وسایل ساخته شده است. می‌توانید به‌عنوان جاکفشی ورودی از آن استفاده کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب چگونه یک تراس زیبا و شیک داشته باشیم؟ سر بزنید.

جاکفشی داشبوردی

جاکفشی ایستاده

این نوع جاکفشی برای آپارتمان‌های کوچک مناسب است. تعداد طبقات آن قابل تغییر است. بهتر است این مدل را به‌صورت توکار در خانه استفاده کنید تا فضای بسیار کمی را اشغال کرده و زیبایی دکور منزل را دوچندان کند.

جاکفشی ایستاده

جاکفشی پایه‌دار

یکی از انواع مدل های جاکفشی در چیدمان منزل مدل پایه‌دار است. این مدل برای کسانی مناسب است که محل جاکفشی را بسیار تغییر می‌دهند. جنس این جاکفشی‌ها پلاستیکی یا از نوع استیل بوده و به‌گونه‌ای هستند که می‌توان آن‌ها را به راحتی حمل کرد.

جاکفشی پایه‌دار

جاکفشی آینه‌دار

این جاکفشی برای منازلی که راهرو دارند مناسب است. گاهی اوقات درب خاصی بر روی بدنه جاکفشی تعبیه شده که علاوه بر قرارگیری آینه بر روی درب، فضایی هم برای گذاشتن لوازم آرایش و وسایل شخصی فراهم می‌کند. مدل‌های بسیار جدید آن از نوع جاکفشی ریلی، آینه‌دار هستند که مناسب سبک دکوراسیون داخلی لوکس و مدرن بوده و نقطه کانونی بسیار شیک در کنار درب ورودی یا داخل راهرو ایجاد می‌کنند.

جاکفشی آینه‌دار

پیشنهاد مطالعه: مطلب دیگر این ایده‌ها در دکور منزل مد نیست! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

هرگز از این وسایل تزیینی در منزل استفاده نکنید!

همه‌ ما در دوره‌های مختلف دکوراسیون خانه را تغییر داده‌ایم و همیشه از آن لذت برده‌ایم. درس…