مدل موی مناسب برای خانم‌هایی که صورت لاغر دارن!

۷
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین سبک مو برای صورت‌های کشیده مدل مویی است که با برش طول به عرض اضافه کند.
مدل مو برای صورت کشیده

مدل مو برای صورت کشیده و لاغر می­‌تواند به سادگی لاغر بودن چهره شما را از اطرافیان مخفی کند. اگر شما هم به‌دنبال ظاهری تازه و مدل مو برای صورت کشیده و لاغر در سال جدید هستید، این مطلب از مجله دلتا را تا انتها مطالعه کنید.

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده

بهترین مدل مو برای این افراد مدل­‌های موی کوتاه هستند. مدل موی کوتاه برای صورت کشیده موهای شما را حجیم‌­تر نشان می‌­دهد که همین موجب می­‌شود لاغری و کشیده بودن چهره شما کمتر به چشم بیاید. آرایشگران برای مدل مو برای صورت کشیده و لاغر، معمولا مدل­‌های کوتاهی را انتخاب می‌کنند که از قسمت گوش یا چانه کمی پایین‌تر باشد. در هر دو حالت مدل مو برای صورت کشیده و لاغر، از کشیدگی صورت کاسته می‌شود. همچنین برای داشتن موهایی سالم و زیبا می‌توانید مطلب ویتامینه کردن مو در منزل! را بخوانید.

مدل مو بلند

هرچند بسیاری بهترین مدل مو برای این افراد را مدل موی کوتاه می­‌دانند، اما برخی از افراد راضی به کوتاه کردن موهای خود تا این حد نمی‌­شوند. اگر با موهای بلند به‌دنبال مدل مو برای صورت کشیده و لاغر هستید، نکته مهمی که نباید آن را فراموش کنید لخت نبودن مو است. این مدل موها کشیدگی صورت را پررنگ کرده و گاهی حتی شما را بی­‌حال نشان می‌­دهد.

مدل مو برای صورت کشیده

رنگ مو

پس از پیدا کردن رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر، شاید از خود بپرسید انتخاب رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر به چه فاکتورهایی بستگی دارد. رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر تقریبا مانند مدل مو اهمیت زیادی برای کمرنگ کردن لاغر بودن چهره ندارد. برای تعیین رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر بهتر است به مواردی مانند رنگ پوست و رنگ چشم توجه کنید.

شینیون مو برای صورت کشیده

برای شینیون مو برای صورت کشیده موهای خود را بالای سر جمع نکنید تا کشیدگی چهره‌ شما به چشم نیاید. همچنین شما می‌توانید در شینیون مو برای صورت کشیده، موهای جلو سر خود را به‌صورت چتری رو صورت­ خود بریزید تا کشیدگی چهره­ شما پنهان شود. مدل­‌های فر گزینه­‌های فوق­‌العاده‌­ای برای شینیون مو برای صورت کشیده هستند، زیرا صورت را پرتر نشان می‌‌دهند.

مدل مو برای صورت کشیده

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب چگونه جذاب‌ترین آرایش دخترانه را داشته باشیم؟ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

برای زیبا‌تر شدن ناخن پا چه‌کار کنیم؟

همچنین بخوانید: چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن طراحی روی ناخن در منزل طراحی زیبا روی ن…