با جدیدترین مدل مانتو سال ۱۴۰۱ آشنا شوید!

۱۵
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سال ۱۴۰۱ همراه با انواع مدل‌های مانتو در طرح و رنگ‌های شاد و جذاب و در سبک‌های کوتاه، بلند، کتی، ژاکارد، وست و غیره خواهد بود.
مانتو سال 1401

با آمدن فصل بهار و سال جدید، همگی دوست داریم در مد و استایل خود تغییرات ویژه‌ای ایجاد کنیم. در این مطلب از مجله دلتا، شما را با مدل‌های مانتو رنگ سال و جدیدترین ترند مانتو سال ۱۴۰۱ آشنا کرده و ترفندهای ویژه آن را به شما آموزش می‌دهیم.

مانتو رنگ سال ۱۴۰۱

بهار امسال همراه با مانتو و لباس‌های جدید در رنگ‌های شاد از جمله بنفش، سبز، آبی تیره، آبی روشن، زرد، یاسی، سفید و کرمی خواهد بود. ست کردن برخی از این رنگ‌ها بسیار جذاب و شیک است. برای مثال رنگ‌های سفید و سرخابی به‌خوبی با یکدیگر هماهنگ می‌شوند همچنین می‌توانید مانتو بنفش را با یک روسری یا کیف زرد رنگ ست کنید. تعدادی از مکمل‌ها و ترکیب رنگ‌های جذاب برای ست کردن مانتو عبارتند از سفید و سبز، لیمویی و طوسی، کرم و نارنجی، آبی روشن و کرمی، آبی تیره و یاسی، صورتی و طوسی. همچنین برای ست کردن رنگ سال می‌توانید مطلب ایده‌های جذاب برای ست کردن رنگ سال ۲۰۲۲ را بخوانید.

انواع مانتو سال ۱۴۰۱

مانتوهای خامه‌دوزی شده و سنتی

این مدل مانتو مناسب فصل بهار است و ضخیم و مشی نیست. از طرفی به‌راحتی چروک می‌شود. مانتوهای خامه‌دوزی طرح‌ها و مدل‌های متنوعی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به مدل سنتی، چین‌دار، آستین پفی، جلو باز، بلند دو تیکه و غیره اشاره کرد. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب ۷ پارچه مناسب برای لباس‌های بهاری را بخوانید.

مانتو سال 1401

مانتوهایی با آستین پفی و گشاد

این مدل مانتوها تمرکز و تاکید بیشتری بر روی مدل آستین می‌کنند تا آن را به‌زیبایی به نمایش بگذارند. مانتوهای آستین پفی و گشاد طرح‌ها و مدل‌های متنوعی مانند مدل عروسکی یا جلوباز بلند با آستین پف دار دارند

مانتو کتی

یکی از ترندهای مدل مانتو سال ۱۴۰۱، مانتو مدل کتی در رنگ‌های شاد، به‌خصوص سفید است. از طرفی مانتو کتی را می‌توان به‌صورت تک و با یک رنگ شلوار دیگر یا به‌صورت کت و شلوار ست و هم‌رنگ پوشید. مانتو کتی امسال با یقه‌های انگلیسی، یفه هفت یا یقه‌های بزرگتر مشاهده می‌شود.

مانتو وست

یکی از جذاب‌ترین مدل مانتوهای امسال، مانتوهای وست همراه با شومیز مناسب و جذاب است. مدل مانتو وست، معمولا بدون آستین است و به همین دلیل باید با یک شومیز آستین بلند و جذاب پوشیده شود.

مانتو سال 1401

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب نکات طلایی شیک بودن در مهمانی را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

برای زیبا‌تر شدن ناخن پا چه‌کار کنیم؟

همچنین بخوانید: چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن طراحی روی ناخن در منزل طراحی زیبا روی ن…