چگونه جذاب‌ترین آرایش دخترانه را داشته باشیم؟

۴
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خانم‌های جوان و نوجوان بیش از قبل تمایل دارند به ظاهر خود رسیدگی کنند و با کمی آرایش دخترانه ساده و طبیعی ظاهری زیبا و جذاب را خلق نمایند.
آرایش دخترانه و زیبا

در دقایق مختلفی از شبانه‌روز برای حاضر شدن در محل کار یا دانشگاه بهتر است به این نکته توجه داشته باشیم که دوست‌دار زیبایی طبیعی هستیم. در این مطلب از مجله دلتا چند نکته مهم برای داشتن یک آرایش دخترانه و زیبا را با هم خواهیم خواند.

نکات مهم آرایش دخترانه و زیبا

انجام مراقبت‌های پوستی

اول از همه شما برای داشتن یک آرایش خوب به یک پوست خوب و شفاف نیاز دارید. اینکه شما به روتین‌های پوستی مانند شستن پوست، استفاده از تونر و استفاده از روغن‌های گیاهی پایبند باشید، در محافظت از پوست شما نقش بسزایی دارد و باعث می‌شود با یک آرایش سبک بسیار زیبا و طبیعی به‌نظر برسید. همچنین می‌توانید برای حفظ طراوت پوست از آبرسان‌ها و باز شدن منافذ پوست از اسکراب‌ها و لایه‌بردارها استفاده کنید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب لک صورت، دشمن زیبایی شمارا بخوانید.

آرایش دخترانه و زیبا

کانسیلر

کابرد کانسیلر در یک آرایش دخترانه و زیبا پوشاندن بعضی از قرمزی‌ها یا سیاهی‌های زیر چشم است. شما با استفاده از کانسیلر می‌توانید این نقاط را کاور کنید. همچنین در آرایش شبک از رژگونه‌های تیره یا پودری فاصله بگیرید زیرا آرایش را سنگین نشان می‌دهند.

چشم‌ها، مهم‌ترین بخش آرایش دخترانه و زیبا

فراموش نکنید که مداد چشم همیشه طبیعی‌تر از خط چشم مایع به‌نظر می‌رسد و از مدادهای رنگی برای کشیدن خط چشم استفاده کنید. سعی کنید اصلا خط چشم را داخل و پایین چشم نکشید. اگر می‌خواهید از سایه به جای خط چشم استفاده کنید، از رنگ‌های نود یا پاستلی (حدالکثر دو رنگ) استفاده کنید. استفاده از رنگ‌های گرم با طیف رنگی تیره آرایش شما را از حالت سادگی و دخترانگی درمی‌آورد.

و در آخر ریمل بزنید. در آرایش دخترانه از ریمل‌های حجم‌دهنده دوری کنید، در نتیجه از یک ریمیل بلندکننده مژه کمک بگیرید تا مژه‌های خود را کمی براق‌تر و سیاه‌تر از همیشه نشان دهید.

رژلب

لب هم مانند پوست احتیاج به مراقب دارد، اسکراب و بالم لب از اجزا جدانشدنی برای مراقبت از لب‌ها هستند. باید بدانیم که استفاده از رنگ‌های درخشان و جیغ در  رژلب شدت آرایش ما را زیاد می‌کند. برای شفافیت و درخشندگی لب‌های خود می‌توانید از برق لب استفاده کنید، رژ با رنگ‌های روشن هم نتیجه مناسبی در یک آرایش سبک ایفا می‌کند.

آرایش دخترانه و زیبا

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب ۵ مدل آرایش جدید مناسب بهار ۱۴۰۱ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

آموزش کشیدن خط چشم آسان

خط چشم یکی از لوازم آرایشی مفید در میکاپ چشم‌ها به شمار می‌رود. شما می‌توانید با کشیدن خط …