بهترین و پرطرفدارترین فرش‌ها در چیدمان منزل

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از مهم‌ترین وسایل منزل که نقش زیادی در چیدمان آن دارد انتخاب فرش مناسب است. قبل از خرید به این نکته توجه کنید که چه فرشی مناسب خانه شما است.
پرطرفدارترین فرش ها در دکور منزل

بهتر است فرشی را برای خانه خود انتخاب کنید که با مبلمان شما هماهنگی داشته باشد و خانه شما را زیبا جلوه دهد. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی پرطرفدارترین فرش ها در دکور منزل می‌پردازیم.

فرش ماشینی در چیدمان منزل

یکی از پرطرفدارترین فرش ها در دکور منزل فرش ماشینی است. در ادامه به معرفی فرش‌های ماشینی پرکاربرد می‌پردازیم.

فرش اکریلیک

این نوع فرش از جمله فرش‌های گران‌قیمت و در عین حال پرفروشی است که به سبب نوع الیاف به‌کار برده شده در آن طرفداران بسیاری داشته و به همین سبب مورد توجه قرار می‌گیرد. الیاف به‌کار برده شده در آن سبب افزایش لطافت کلی فرش شده و از دیدگاه مصرف‌کننده یک فرش خوب و مناسب به‌نظر می‌رسد.

پرطرفدارترین فرش ها در دکور منزل

فرش پلی پرولین

در ساختار و بافت این نوع از پرکاربردترین فرش‌ها از الیاف مصنوعی استفاده می‌شود. به همین جهت فرش پلی‌پرولین نسبت به سایر فرش‌ها از قیمت مناسب و پایین‌تری برخوردار بوده و می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای افرادی باشد که قیمت برای آن‌ها اهمیت بالایی دارد. نکته‌ای هم که در رابطه با این موضوع وجود دارد این است که این‌گونه فرش‌ها پس از مدت کوتاهی لطافت خود را از دست داده و در برابر تلاش‌های شما در رابطه با از بین بردن لکه‌های سخت مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهد.

پرطرفدارترین فرش ها در دکور منزل

فرش افشان مناسب برای خانه های کوچک

یکی از پرطرفدارترین فرش ها در دکور منزل فرش افشان است. فرش‌های طرح افشان به دلیل نداشتن ترنج در وسط فرش و پراکندگی گل‌ها، فرش مناسبی برای خانه آپارتمانی و کوچک هستند و باعث بزرگ‌تر دیده شدن فضای خانه می‌شوند. برای اینکه چیدمان بهتری در خانه کوچک خود داشته باشید به مطلب

هرگز خانه کوچک را این رنگی نکنید سر بزنید.

فرش افشان مناسب برای خانه های کوچک

مدل فرش سنتی

یکی دیگر از مدل‌های فرش‌ها، فرش سنتی است. این مدل فرش معمولا به رنگ‌های گرم بافته می‌شود و برای خانه‌هایی به سبک سنتی استفاده می‌شوند.

مدل فرش سنتی

پیشنهاد مطالعه: مطلب با وسایلی که در خانه دارید، لوستری شیک و زیبا بسازید را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این گیاهان آپارتمانی به خاک نیاز ندارند!

گل‌ها و گیاهان به دلیل زیبایی و طراوتی که به فضای منزل می‌بخشند، همیشه طرفداران زیادی دارن…