رازهایی از دنیای مردان که زنان از آن بی‌خبرند

۵
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حقایقی درباره مردان وجود دارد که آن‌ها هیچ‌گاه به زبان نمی‌آورند اما دانستن این رازها در بهبود روابط بسیار موثر است.
رازهایی از دنیای مردان

تحقیقات مختلفی ثابت می‌کند حجم قابل توجهی از مشکلات ایجاد شده در روابط انسانی به‌ویژه رابطه میان دو جنس مختلف، فقط و فقط به دلیل سوءتفاهم و نداشتن اطلاعات کافی به‌وجود می‌آید. در این مطلب از مجله دلتا به رازهایی از دنیای مردان می‌پردازیم.

رازهایی از دنیای مردان

۱. گاهی در درخواست و ابراز علاقه پیش‌قدم شوید

گاهی نیاز است دختران برای شروع یک رابطه قدم اول را بردارند. مردها بسیاری اوقات با وجود داشتن احساس به یک فرد به‌خاطر ترس از پاسخ منفی و واکنش بد احتمالی، هیچ‌وقت قدم اول را برنمی‌دارند.

۲. حرف نزدن نشانه ناراحتی نیست

این ویژگی شامل افرادی با خصوصیات شخصیتی خاص می‌شود. گاهی اوقات بعضی از مردان هنگامی‌که از گذراندن وقت با فردی لذت می‌برند کم‌حرف‌تر می‌شوند و این نشانه ناراحتی نیست.

۳. روز ما را بسازید با یک ابراز احساسات کوچک

این را به زنانی می‌گوییم که متاهل هستند. برخلاف باور عامیانه هر مردی حتی سرسخت‌ترین و به‌ظاهر بی‌احساس‌ترینشان احتیاج به این دارند که همسرشان به آن‌ها محبت کند. گاهی یک هدیه کوچک و ارزان بدون مناسبت یا یک در آغوش گرفتن بدون مقدمه یا حتی یک فنجان چای بدون درخواست می‌تواند برای مردها یک دنیا ارزش داشته باشد.

رازهایی از دنیای مردان

۴.  گاهی مردها بدون هیچ دلیلی غمگین می‌شوند

گاهی اوقات تحمل بار زندگی برای هر انسانی سخت می‌شود و مردها هم از این قاعده مستثنی نیستند. خیال نکنید تنها به این دلیل که مردها کمتر گریه می‌کنند (یا مردها گریه نمی‌کنند) پس هیچ‌وقت ناراحت و غمگین نیستند. واقعیت این است که هر مردی بارها در لحظات سخت زندگی‌اش آرزو کرده کاش می‌توانست با اشک ریختن اندکی سبک شود.

۵. مردها هم نیاز به حمایت دارند

بسیاری از مردها آن‌قدری که احتیاج دارند حمایت عاطفی دریافت نمی‌کنند. فراموش نکنید که مردها هم انسان هستند و گاهی نیاز به حمایت و پشتیبانی دارند. گاهی نیاز دارند که فردی هوایشان را داشته باشد و برای درک این نیاز کافی است به نرخ بالای خودکشی موفق در مردان توجه کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب رابطه بین تومور مغزی و استفاده از تلفن همراه  را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۵ شخصیت مهم که نبش قبر شده‌اند!

در طول تاریخ، اجساد شخصیت‌های معروف بسیاری به دلایل مختلف از گور بیرون آورده شده‌اند. با گ…