خلوت‌ترین مکان‌ها برای سیزده بدر

۶
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر به دنبال مکان دنج و خلوتی برای سیزده بدر خود هستید، مطلب ما را دنبال کنید.
مکان های خلوت سیزده بدر

پیدا کردن مکان دنج در سیزده به در تهران کار مشکلی است و به خاطر ازدحام جمعیت باید صبح بسیار زود از خانه بیرون بزنید تا گرفتار ترافیک شهری نشوید و سیزده بدر در ماشین سپری نکنید. مجله دلتا این مکان های خلوت سیزده بدر را به شما پیشنهاد می‌دهد.

مکان های دنج اطراف تهران

برای یافتن مکان خلوت و مناسبی برای سیزده بدر، در اطراف تهران روستاهای کمتر شناخته شده وردیج و واریش را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
غیر از اهالی روستای وردیچ جمعیت زیادی در روز سیزده بدر در آن احتمالا نباشند. اما یادتان باشد این روستا در جاده کن است و مسیر طبیعت‌گردی کن سولقان است و احتمالا در روز سیزده بدر ۱۴۰۱ دارای ترافیک باشد.
در روستای واریش آبشار لت مال وجود دارد که برای سیزده بدر، محیطی سرد است اما می‌توانید از آن بازدید کنید ودر جای گرم‌تری در روستا برای پیک نیک خود در نظر بگیرید.

سیزده بدر

مکان دنج در اطراف شهر اصفهان

اگر ساکن شهر تاریخی اصفهان هستید و می‌خواهید روز سیزده بدر می‌خواهید در مکانی شهری نباشید و قصد پارک هم ندارید، باید از شهر اصفهان خارج شوید و به اطراف آن بروید. غرب استان اصفهان منطقه کوهستانی است که حدودا با طی‌کردن یک کیلومتر می‌توانید به منطقه پونه‌زار بروید. آبشار پونه‌زار با چشم‌انداز دلپذیر سرسبز اطراف یکی از مکان دنج برای شما است که در نوروز ۱۴۰۱ می‌توانید آن را انتخاب کنید. این آبشار در ۵ کیلومتری فریدون شهر قرار دارد که در سر راهتان روستای چیقورت است و پس از طی‌کردن ده کیلومتر مسیر به آبشار پونه‌زار و طبیعت زیبا می‌رسید.

اگر به این دست مطالب علاقه‌من هستید سری هم به مطلب سیری در طبیعت شگفت‌انگیز ایمن آباد! بزنید.

سیزده بدر

مکان دنج در اطراف شهر کرمان برای سیزده به در سه کنج

اکثر کرمانی‌ها روستای سه کنج کرمان را می شناسند. برای رسیدن به این منطقه باید چهار ساعت پیاده‌روی کنید. اگر قصد پیک و نیک و خوش‌گذرانی در کناری جوی آب و گوش دادن به موسیقی روح‌نواز آن را دارید مسیرش یکی از طبیعت‌های بکر است که در روز طبیعت آن را انتخاب می‌کنید. اعمال سیزده بدر

روستای خرانق در اطراف شهر یزد مکان دنج برای سیزده بدر

اگر مکان به دنبال مکانی دنج و بدون هیاهو در اطراف شهر یزد هستید، به شما روستای خرانق را پیشنهاد می‌دهیم. این روستا در ۸۵ کیلومتری شهر یزد است. حوالی این روستا زمین‌های کشاورزی سرسبزی است که در اطراف می‌توانید بساط پیک نیک سیزده بدر خود را پهن کنید.

مکان های خلوت سیزده بدر را بشناسید

روستای پامنار دزفول مکان دنج برای پیک‌نیک در طبیعت

استان خوزستان طبیعت‌های بسیار زیبا و مکان‌های منحصربه‌فردی دارد که بسیاری از آن بی‌خبرند. یکی از طبیعت‌های دنج و زیبای استان خوزستان، روستای پامنار دزفول است که اگر در ایام عید در شهر دزفول هستید می‌توانید این روستا را برای گردش سیزده بدرخود انتخاب کنید.

مکان های خلوت سیزده بدر کجاست

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب گردشگری سری هم به مطلب سیزده بدر امسال کجا برویم؟ بزنید.

دانلود اپلیکیشن
 • بهترین رستوران های شیراز

  تجربه یک سفر خوشمزه در شیراز

  خوشگذرانی در رستوران‌ها و کافه‌ها بخش مهمی از سفر است. سفر به شیراز هم تنها در بازدید از ح…
 • عجیب‌ترین کشور اروپا

  همچنین بخوانید: اسرار شگفت انگیز تخت جمشید جزیره مرگباری که ورود به آن ممنوع است! وحشتناک‌…
 • روستای رومانو

  روستایی با مردمان اروپایی در قلب ایران!

  تنها روستای رومانو زبان ایران، روستای زرگر محسوب می‌شود. با وجود این که افسانه‌های قدیمی ز…
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

تجربه یک سفر خوشمزه در شیراز

خوشگذرانی در رستوران‌ها و کافه‌ها بخش مهمی از سفر است. سفر به شیراز هم تنها در بازدید از ح…