عجیب‌ترین و ترسناک‌ترین استخرهای جهان کدامند؟

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آیا علاقه‌مند به بازدید از یک استخر ترسناک و هیجان‌انگیز هستید؟ این مطلب برای شماست.
ترسناک ترین استخرهای جهان

بدون شک، استخرهای شنا از تفریحات هیجان‌انگیز، لذت‌بخش و مفرح به حساب می‌آیند. اما ما نمی‌توانیم این واقعیت را انکار کنیم که برخی از استخرهای شنا ترسناک به نظر می‌رسند. در این مطلب پنج مورد از ترسناک ترین استخرهای جهان را به شما معرفی می‌کنیم. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

مارینا بی سندز در سنگاپور

یکی از ترسناک‌ترین استخرهای جهان مارینا بی‌سندز است که در سنگاپور واقع شده است. این استخر فاقد هرگونه نرده و حفاظ ایمنی است. از دور وقتی استخر را می‌بینید ترسناک به‌نظر می‌رسد چون همیشه انگار که شناگران به فضای خالی کنار استخر می‌افتند.

 

کامبرین در سوئیس

استخر کامبرین در سوئیس یک استخر معلق است. این استخر در یک طرف یک کوه پوسته‌دار آویزان است. در ارتفاع بالایی در آسمان قرار دارد. اگر فوبیا از ارتفاع دارید، این استخر برای شما مناسب نیست. با این حال، ارزش بازدید از استخر کامبرین را دارد. تجربه‌ای که به‌دست می‌آورید وصف ناشدنی است.

ترسناک ترین استخر جهان در آمریکا

هالیدی این در شانگهای

استخر Holiday Inn در شانگهای برای افراد کم جرأت نیست. این استخر در یک طرف یک ساختمان ۲۴ طبقه آویزان است. طول آن ۳۰ متر است و کف آن شیشه‌ای است. بنابراین، می‌توانید منظره‌ای از چشم‌انداز زیر پای خود را مشاهده کنید.

اگر به اینگونه مطالب علاقه‌مندید مطلب بازاری بر روی آب را هم مطالعه کنید.

ترسناک ترین استخر جهان در آمریکا

کلبه لوکس سوالا در تانزانیا

یکی دیگر از ترسناک‌ترین استخرهای جهان، استخر لوکس Swala در تانزانیا، آفریقا است. این استخر که در طبیعت قرار دارد، این فرصت منحصربه‌فرد را به شما می‌دهد که در میان گورخرها، فیل‌ها، غزال‌ها و سایر حیوانات وحشی شنا کنید. این استخر برای همه کسانی که طبیعت را دوست دارند مناسب است. همچنین، با این استخر، تجربه‌ای شبیه به استراحتگاه در طبیعت را خواهید داشت.

استخرهای برج آسمان در پرو

طرح مفهومی استخر برج آسمان که برای یک مجتمع مسکونی در پرو برنامه‌ریزی شده است، بسیار عالی اما در عین حال وحشتناک است. آن‌ها مانند خانه‌های پرنده از برج بیرون زده‌اند. این استخرها روی یکدیگر همپوشانی دارند. بنابراین تصور اینکه اگر یک استخر روی استخر دیگری بیفتد چه اتفاقی خواهد افتاد ترسناک است. همچنین این استخرها در ارتفاع بالایی قرار دارند. بنابراین لذت بردن از شنا در این استخرها ترسناک است، مگر اینکه عشق واقعی به ارتفاع داشته باشید.

ترسناک ترین استخر جهان در آمریکا

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب گردشگری سری هم به مطلب در این مکان شگفت‌انگیز روی ابرها راه بروید! بزنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

برای دیدن این جشنواره خوشمزه به تبریز بروید

ایران مهد جاهای دیدنی و همچنین غذاها و شیرینی‌های خوشمزه است. شک نکنید که تبریز هم یکی از …