این وسیله دکور خانه شما را بی‌نظیر می‌کند

۴
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
یکی از برترین و بهترین مواردی که می‌توان از آن در دکوراسیون داخلی منازل استفاده کرد، چوب و وسایل چوبی است که موجب می‌شود افراد احساس خوب و نابی را تجربه کنند.
وسایل چوبی در چیدمان منزل

استفاده از وسایل چوبی در منزل موجب می‌شود افراد در این فضا احساس گرما، نشاط و انرژی داشته باشند و دکوراسیون منزل آن‌ها جذابیت خاصی را به‌دست خواهد آورد. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی وسایل چوبی در چیدمان منزل می‌پردازیم.

استفاده از گلدان‌های چوبی

مسلما زمانی که گیاهان خود را درون گلدانی از جنس چوب قرار دهید رشد آن بیشتر خواهد بود. چرا که درون ظرفی از جنس خودش قرار گرفته و می‌تواند هماهنگی بیشتری با آن داشته باشد. ترجیحا به جای استفاده از گلدان‌های پلاستیکی آن‌هایی را انتخاب کنید که از چوب طبیعی شاخته شده‌اند. در این صورت می‌توانند گیاهان شما را زیباتر نشان دهند.

وسایل چوبی در چیدمان منزل

استفاده از میز چوبی در دکوراسیون داخلی

در خصوص اکثر فضاهای خالی خانه خود می‌توانید به سراغ میزهای چوبی که داری قفسه نیز هستند بروید و در هر بخشی که تمایل داشتید آن‌ها را قرار دهید. خوبی این میزهای چوبی این است که می‌توانید آن‌ها را به سادگی جابجا کرده و متناسب با دکوراسیونی که در نظر دارید در محل مناسبی قرار دهید. زمانی هم که از طرح دکوراسیون خود خسته شدید می‌توانید جای آن را عوض کنید.

وسایل چوبی در چیدمان منزل

به‌کارگیری میزهای چوبی پایه‌دار در دکوراسیون داخلی منازل

افرادی که در خصوص میز مناسب برای دکوراسیون داخلی خانه خود علاقه دارند از مدل‌های پایه‌دار استفاده نمایند، می‌توانند از طرح‌های خلاقانه‌ای که در بازار وجود دارد استفاده کنند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به این قبیل میزها علاقه دارند می‌توانید از تنه درخت که تراش نخورده و زیبایی خاص خود را دارد استفاده کنید. برای اینکه چیدمان بهتری داشته باشید به مطلب زیباترین وسایل تزیینی برای اتاق پذیرایی کدامند؟ سر بزنید.

استفاده از چوب به‌عنوان قفسه

یکی دیگر از وسایل دکوراتیو چوبی قفسه‌هایی هستند که می‌توانید در فضای داخلی خانه خود وارد کرده و به‌عنوان یک وسیله چوبی دکوراتیو مورد استفاده قرار دهید. ناگفته نماند این قفسه‌ها به‌عنوان یک وسیله تزئینی به‌کار می‌روند و مسلما نمی‌توان وسایل زیادی را در آن‌ها جای داد. زیبایی این قفسه‌ها به شکلی است که می‌توانید بدون قرار دادن وسیله‌ای در آن به‌عنوان یک وسیله دکوراتیو چوبی مورد استفاده قرار دهید و زیبایی خاصی را وارد دکوراسیون داخلی خود نمائید.

استفاده از چوب به‌عنوان قفسه

به‌کارگیری حباب لامپ چوبی

یکی دیگر از کاربردهای وسایل چوبی در چیدمان منزل حباب لامپ است که با طرح چوبی خود می‌تواند دکوراسیون جذاب‌تری را برای شما به‌وجود بیاورد. حباب‌های چوبی این قابلیت را دارند که با دیگر وسایل دکوراسیون هماهنگ شده و دکوراسیون خانه را تکمیل کنند.

به‌کارگیری حباب لامپ چوبی

شمعدان‌های چوبی دکوراتیو

یکی دیگر از وسایل تزئینی چوبی، شمعدان‌هایی است که از چوب تنه درخت ایجاد شده‌اند. این شمعدان‌ها می‌توانند زیبایی خیره کننده‌ای را به دکوراسیون داخلی منزل شما وارد نمایند.

شمعدان‌های چوبی دکوراتیو

پیشنهاد مطالعه: مطلب خانه خود را مجلل کنید! را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

میز جلومبلی را شیک و مدرن کنید +ویدیو

آیا می‌دانستید با یک وسیله تزیینی می‌توانید میز جلومبلی را تزیین کنید؟ در این ویدیو از مجل…