مانتوهایی که شما را چاق نشان می‌دهند!

۱۱
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خانم‌هایی که دارای اضافه وزن هستند می‌توانند با رعایت برخی نکات در انتخاب مانتوها لاغرتر به‌نظر برسند و خوش تیپ باشند.
مانتوهایی که چاق نشان می دهند

مانتو یکی از مهم‌ترین پوشش خانم‌های ایرانی است که باید در انتخاب آن به نکات زیادی دقت نمود. شکل اندام یکی از نکات مهمی است که باید در انتخاب مانتو درنظر بگیریم. برخی از مانتوهایی که چاق نشان می دهند برای افراد دارای اضافه وزن مناسب نیستند که در این مطلب از مجله دلتا به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

مانتوهایی که شما را چاق نشان می دهند

مانتوهای چین‌دار

طراحان مد برای جذابیت‌بخشیدن به مانتوها، آن‌ها را در مدل‌های زیبایی طراحی می‌کنند. مدل مانتوهای چین‌دار و چند لایه گرچه از نظر برخی خانم‌ها زیبا هستند، اما فرد را کمی چاق‌تر از وزن فعلی خود نشان می‌دهد. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب شیک‌ترین روش ست کردن مانتو با دامن را بخوانید.

مانتوهایی که چاق نشان می دهند

مانتوهای پفی، مانتوهایی که چاق نشان می دهند

مانتوهای کمی پفی، برای خانم‌های لاغر بهترین انتخاب هستند زیرا باعث چاق نشان‌دادن آن‌ها می‌شوند. بنابراین افراد چاق باید از پوشیدن این لباس‌ها بپرهیزند زیرا این نوع مانتوها آن‌ها را عریض‌تر و قد را کوتاه نشان می‌دهند.

مانتوهای راه راه افقی

اگر دوست ندارید مانتو ساده بپوشید و می‌خواهید مانتو شما تنوع داشته باشد، به‌سراغ مانتوهای با راه راه عمودی بروید و هرگز مانتوهای راه راه افقی را انتخاب نکنید زیرا این مانتوها شما را چاق و عریض نشان خواهد داد. پس بهتر است به‌دنبال مانتوهایی بروید که راه راه عمودی داشته باشند تا اندام شما لاغرتر دیده شود.

مانتوهایی که چاق نشان می دهند

مانتوهای طرح‌دار و شلوغ

انتخاب طرح لباس هم می‌تواند شما را چاق‌تر یا لاغرتر از حالت طبیعی نشان دهد. طرح‌های شلوغ به بدن حجم و بعد می‌دهند و اندام شما را پرتر از آنچه هستید، نشان می‌دهند. پس افراد پلاس سایز باید از لباس‌های ساده با طرح‌های خلوت استفاده کنند و مانتوهای طرح‌دار و شلوغ را انتخاب نکنند.

مانتوهای رنگ روشن

در انتخاب مانتو باید به رنگ آن نیز توجه نمایید. مانتوهای رنگ تیره برای افراد چاق مناسب‌تر است زیرا رنگ‌های روشن تمایل عجیبی به نشان دادن شکل واقعی اندام دارند.

اگر می‌خواهید از رنگ‌های روشن استفاده کنید به‌دنبال مانتوهای تک‌رنگ بروید که اندام شما را لاغرتر نشان می‌دهد. رنگ‌هایی مثل مشکی، آبی نیلی، بنفش، سبز تیره، زرشکی و غیره برای شما مناسب است.

مانتوهایی که چاق نشان می دهند

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب ترکیب رنگ‌های جذاب برای خانم‌های شیک‌پوش را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

رنگ‌های جذاب برای خرید لباس، در بهار و تابستان

بهار و تابستان شروع گرما را به دنبال دارند که در اغلب موارد تحمل هوای گرم برای افراد سخت و…