عجیب ترین قوانین کشورهای اروپایی که باورش سخت است!

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
از جمله کشورهای اروپایی که قوانین عجیبی در زمینه‌های مختلف دارند می‌توان به کشورهای انگلستان، ایتالیا، فرانسه، دانمارک، یونان، سوئیس و آلمان اشاره کرد.
عجیب ترین قوانین کشورهای اروپایی

در طول تاریخ قوانین عجیب بسیاری در سراسر دنیا تصویب شده‌اند که شنیدن آن‌ها ممکن است برای شما جالب باشد، در این مطلب قصد داریم عجیب ترین قوانین کشورهای اروپایی را بیان کنیم، چنانچه از علاقمندان به کسب اطلاعات در این زمینه هستید تا پایان این متن با تیم مجله دلتا همراه باشید.

عجیب ترین قوانین کشورهای اروپایی

عجیب‌ترین قوانین کشور انگلیس

بوسیدن و در آغوش کشیدن دوستان و اقوام در ایستگاه‌های راه آهن شهر وارینگتون خلاف قانون است!
قانون‌گذاران انگلیسی معتقدند که انجام این کارها در ایستگاه‌های این شهر ممکن است ترافیک انسانی ایجاد کرده و مزاحم سایرین شود.

مردم انگلستان با شستن تخم مرغ‌ها مخالف هستند و از آنجایی که تخم‌مرغ‌های آمریکایی شسته می‌شوند، خرید و فروش آن‌ها در کشور انگلستان ممنوع است. جالب است بدانید که فروش تخم‌مرغ‌های انگلستانی نیز به سبب اینکه شسته نمی‌شوند در کشور آمریکا ممنوع می‌باشد.

عجیب ترین قوانین کشورهای اروپایی

عجیب‌ترین قوانین کشور فرانسه

در کشور فرانسه می‌توانید به صورت قانونی با مردگان ازدواج کنید!

در فرانسه هیچکس اجازه ندارد که خوک خود را ناپلئون صدا کند، در غیر این صورت به عنوان مجرم شناخته شده و مجازات می‌شود.

هر شخصی که در کشور فرانسه در حال رانندگی است ملزم به داشتن دستگاه الکل سنج تنفسی می‌باشد و در صورتی که راننده‌ای این دستگاه را به همراه نداشته باشد جریمه می‌شود.

قوانین عجیب کشور دانمارک

یکی از عجیب ترین قوانین کشورهای اروپایی که در کشور دانمارک به تصویب رسیده است، قانونی بودن فرار از زندان می‌باشد که طبق آن، زندانیان می‌توانند به صورت کاملا قانونی از زندان فرار کرده و به زندگی در خارج از زندان بپردازند.

جالب است بدانید که زنان دانمارکی اجازه استفاده از کلاه گیس را ندارند و در صورت استفاده مجریان قانون با آن‌ها برخورد خواهند کرد.

عجیب‌ترین قوانین کشور سوئیس

یکی دیگر از عجیب ترین قوانین کشورهای اروپایی این است که اگر شخصی روز یکشنبه در کشور سوئیس ماشین خود را بشوید به عنوان مجرم شناخته می‌شود.
شهروندان سوئیسی بعد از ساعت ۱۰ شب اجازه استفاده از سیفون را ندارند در غیر این صورت مراجع قانونی با آن‌ها برخورد خواهد کرد.

پیاده روی بدون لباس در کوهستان غیر قانونی است.
در سال ۲۰۰۹ مردی آلمانی به صورت برهنه از مقابل یک کمپ خانوادگی واقع در دامنه کوه‌های آلپ عبور کرده و منجر به تصویب چنین قانون عجیبی در کشور سوئیس شد.

عجیب ترین قوانین

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب جالب دانستنی، مطلب مردمان این قبیله زیر آب زندگی می‌کنند! را در مجله دلتا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۸ تغییری که فقط آدم‌های خاص تجربه می‌کنند!

تصور نکنید هر جای عالم هستی که پا بگذارید، بدن شما به شکل فعلی خواهد بود. در این مطلب هشت …