ارزانترین کشورهای تفریحی برای ایرانی‌ها

۱۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شما هم می‌خواهید ارازن سفر کنید؟
ارزان ترین کشورهای تفریحی برای ایرانیان

این روزها و با توجه به وضعیت گرانی ارز و دلار، سفر به خارج از ایران برای بسیاری از ایرانیان دشوار است. با این حال برخلاف انتظار، برخی از کشورها نسبت به بقیه برای سفر راحت‌ترند. برای آشنایی با ارزان ترین کشورهای تفریحی برای ایرانیان مطلب ما را در مجله دلتا دنبال کنید.

ترکیه، ایرانی پسندترین کشور همسایه

حتما شما هم در اطراف خود مسافران زیادی را دیده‌اید که به ترکیه سفر کرده‌اند و تجربه این سفر را به شما هم پیشنهاد می‌کنند. سفر به ترکیه، این مقصد جذاب و دوست‌داشتنی به دلیل دو شهر پرگردشگر و پر از جاذبه استانبول و آنکارا همیشه برای مسافران هیجان‌انگیز است.

 ارزان ترین کشور اروپایی برای سفر
ارمنستان، ارزان‌ترین سفر خارجی زمینی

یکی از این مقصدهای هیجان‌انگیز کشور ارمنستان و شهر ایروان است. این مقصد شگفت‌انگیز گردشگری، یکی از آرام‌ترین و جذاب‌ترین مقاصد دنیا برای سفری آرام و بی‌دردسر به حساب می‌آید.

 ارزان ترین کشور اروپایی برای سفر

هندوستان، ارزان‌ترین کشور برای سفر

هند یکی از کشورهایی است که برای ایرانیان همیشه جذاب بوده. این کشور با آداب و رسوم و فرهنگ عجیب و خاصی که دارد، ایرانی‌های زیادی را برای سفر به آنجا ترغیب کرده است. چرا که ایرانی‌ها شیفته این کشور با آداب و رسوم جذاب و سنتی منحصر‌به‌فرد هندوستان هستند.

اگر به این دست مطالب علاقه‌مند هستید مطلب دیدنی‌ترین جاهای ایران در فصل بهار را هم مطالعه کنید.

 ارزان ترین کشور اروپایی برای سفر

بلغارستان بهشتی که کمتر به آن فکر می‌کنیم

یکی از ارزان‌ترین کشورهایی که جاذبه‌های طبیعی زیادی را در دل خود جای داده است بلغارستان است. شما می‌توانید با سفر به این کشور کمی از قاره آسیا و کشورهای خاورمیانه‌ای فاصله بگیرید و تجربه‌ای نو به دست بیاورید.

تفلیس گرجستان مقصدی در همسایگی ایران

در سال‌های اخیر سفر به گرجستان برای بسیاری از ایرانیان یک مقصد هیجان‌انگیز و در عین حال ارزان به حساب می‌آید. چراکه این کشور نیز در لیست کشورهایی قرار می‌گیرد که مسافران می‌توانند بدون دریافت ویزا به آن سفر کنند و تجربه‌دلپذیری از سفر خارجی برای خود به ارمغان بیاورند.
 ارزان ترین کشور اروپایی برای سفر
پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب گردشگر سری هم به مطلب مطبوع‌ترین مکان‌ها برای سفر نوروزی کدام‌اند؟ بزنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

سفری که میزبان آن ارواح هستند

تاکنون از مکان‌های ترسناک بسیاری با شما سخن گفتیم. این بار و در سفری متفاوت، به جایی خواهی…