رنگ مو مناسب برای خانم‌های با پوست تیره

۸
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رنگ مو برای پوست سفید با پوست سبزه متفاوت است و بهتر است قبل از انتخاب رنگ مو ابتدا رنگ و تن پوست خود را تشخیص دهید.
رنگ مو مناسب پوست سبزه

خانم‌هایی که دارای پوست سبزه هستند نمی‌توانند از هر رنگ مویی برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند، زیرا هر رنگ مویی مناسب این پوست نیست. در این مطلب از مجله دلتا انواع رنگ مو مناسب پوست سبزه را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

انواع رنگ مو مناسب برای پوست سبزه

رنگ مو قهوه‌ای برای پوست‌های سبزه

یکی از بهترین رنگ موهای مناسب برای افرادی با پوست سبزه روشن و معمولی، رنگ موی قهوه‌ای است که رنگ پوست شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد. پیشنهاد ویژه ما برای شما این است که می‌توانید رنگ موی زمینه را قهوه‌ای تیره انتخاب کنید و برای جلوه بیشتر رنگ مو، از هایلایت‌های بلوند عسلی استفاده کنید. همچنین اگر به سلامت موهای خود اهمیت می‌دهید پیشنهاد می‌کنیم مطلب با معجزه این خوراکی برای موها آشنا شوید! را بخوانید.

بلوند طلایی برای پوست‌های سبزه

بلوند طلایی یکی دیگر از رنگ‌هایی است که مناسب پوست افراد سبزه روشن است و باعث می‌شود شما در جمع زیبا و خاص باشید.

رنگ مو مناسب پوست سبزه

رنگ‌های آمبره برای پوست‌های سبزه

رنگ‌های آمبره با زیبایی خاص خود چهره‌های جذاب به زنانی با پوست‌های سبزه می‌بخشند. آمبره مناسب برای پوست‌های سبزه شکلاتی و کاراملی است.

رنگ‌های کرم برای پوست‌های سبزه

یکی دیگر از رنگ‌هایی که بر روی رنگ موی قهوه‌ای بازتاب خوبی دارد رنگ‌های کرم یا کاراملی است. این رنگ تقریبا شبیه به بلوند عسلی است.

رنگ موی قرمز برای پوست‌های سبزه

رنگ شرابی یا قهوه‌ای مایل به قرمز، باعث بهبود رنگ طبیعی پوست سبزه می‌شود.

رنگ مو مناسب پوست سبزه

نکاتی کاربردی در ترکیب رنگ موی افرادی که پوست سبزه دارند

کسانی که پوست سرد و تیره دارند برای اینکه چهره جذاب‌تری داشته باشد بهتر است از رنگ‌های مشکی پرکلاغی، قهوه‌ای و هایلایت کرم روشن استفاده کنند. همچنین از هرگونه رنگ مشکی با سایه‌های آبی اجتناب کنید، چراکه این رنگ، پوست شما را سبز نشان خواهد داد.

سایه مناسب پوست تیره

سایه‌های تیره‌تر بلوند مانند رنگ کاراملی را انتخاب کنید یا اینکه می‌توانید قدری هایلایت کاراملی به موهای خود اضافه کنید. از رنگ‌های بلوند با سایه‌های سفید، پلاتینی یا پرتقالی اجتناب کنید چراکه این رنگ‌ها، موهای شما را غیرطبیعی جلوه می‌دهند.

خانم‌های با پوست گرم تیره، چهره سبزه دارند و رنگ چشم آن‌ها خرمایی و مایل به سیاه است. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ‌های فندقی، شکلاتی، نسکافه‌ای، شرابی و ماهونی است.رنگ مو مناسب پوست سبزه

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب پوشاندن سفیدی ریشه‌های مو بدون رنگ کردن را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …