مانتو جین را با چه رنگ شالی بپوشیم؟!

۹
5
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مانتو جین یکی از محبوب‌ترین مدل مانتوها برای خانم‌ها است اما برخی افراد نمی‌دانند مانتو لی را با چه کفش و شلواری و چه رنگ شال و روسری ست کنند.
ست کردن مانتو جین

اگر جزو خانم‌های علاقه‌مند به مانتو جین هستید اما نمی‌دانید آن را چگونه ست کنید، ما در این مطلب از مجله دلتا کلی ایده شیک برای ست کردن مانتو جین داریم که با الهام از آن‌ها می‌توانید خوش‌تیپی با مانتو جین را تجربه کنید.

ست کردن مانتو جین با شال و روسری

رنگ قرمز

برای اینکه زیبا و جذاب‌تر به‌نظر برسید، مانتو جین خود را با شال یا روسری قرمز یا زرشکی بپوشید زیرا رنگ قرمز مکمل رنگ آبی است و رنگ‌های مکمل به‌خوبی باهم ست می‌شوند. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب نکاتی خلاقانه برای ست کردن رنگ لباس را بخوانید.

رنگ خنثی و طبیعی

برای ست کردن شال و روسری می‌توانید از شال‌های بژ، سفید، سیاه و خاکستری که دارای رنگ‌های خنثی هستند و راحت و ساده با مانتوهای جین ست می‌شوند، استفاده نمایید.

ست کردن مانتو جین

رنگ سبز

مانتو جین تیره خود را با شال و روسری سبز تیره و مانتوهای جین روشن را با شال و روسری سبز روشن ست کنید. این رنگ هماهنگی خوبی با این سری از مانتوها دارد.

رنگ قهوه‌ای و نارنجی

برای اینکه مانتو جین خود را با روسری یا شال مناسب ست کنید، از روسری یا شال به رنگ‌های قهوه‌ای و نارنجی استفاده نمایید. مانتو جین روشن را با شال یا روسری به رنگ قهوه‌ای و نارنجی روشن و مانتو جین تیره را با شال یا روسری طیف‌های تیره قهوه‌ای ست کنید.

ست کردن مانتو جین با شال زرد

برای داشتن یک استایل شیک و دخترانه مانتو جین روشن خود را با یک شال یا روسری لیمویی بپوشید. توجه کنید که این رنگ را فقط با مانتوهای جین رنگ روشن بپوشید. رنگ زرد مکمل رنگ آبی است.

ست کردن مانتو جین با رنگ‌های پاستیلی

می‌توانید مانتو جین روشن خود را با شال یا روسری رنگ پاستیلی ست کنید. این رنگ‌ها برای همه سنین مناسب است.

رنگ‌های آبی، بنفش و ارغوانی

رنگ آبی، بنفش و ارغوانی از رنگ‌های متناسب با مانتوهای جین هستند و شما می‌توانید مانتوهای جین خود را با این رنگ شال یا روسری ست کنید.

سایر نکات ست کردن مانتو جین با شال و روسری

برای ست کردن مانتو جین با شال و روسری به جنس آن دقت کنید و با مانتوهای جین روسری‌های حریر و ساتن براق و ابریشمی ظریف نپوشید، زیرا جنس و نوع پارچه‌ها باید هماهنگی و تناسب داشته باشند. با مانتو جین خود روسری‌های ضخیم‌تر مانند روسری‌هایی از جنس نخ، روسری‌های ابریشم کج‌راه، ابریشم توییل و روسری‌های پشمی بپوشید.

ست کردن مانتو جین

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب کفش‌های عید ۱۴۰۱ معرفی شدند! را بخوانید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

طالبی برای پوستتان معجزه می‌کند

فواید طالبی برای پوست را اگر بدانید، حتماً از آن برای مشکلات پوستی خود کمک می‌گیرید. طالبی…