مدل های شیک و جذاب پرده آشپزخانه

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
مدل پرده آشپزخانه می‌تواند از جنس‌های مختلفی باشد. شما با توجه به سلیقه و دکور کابینت آشپزخانه خود می‌توانید یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.
مدل‌ های شیک و جذاب پرده آشپزخانه

پرده آشپزخانه در انواع مدل‌های ساده و طرح‌دار موجود است و شما می‌توانید از بین این طرح‌های متنوع پرده با رنگ و طرح زیبایی را برای آشپزخانه منزل خود انتخاب کنید. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مدل‌ های شیک و جذاب پرده آشپزخانه می‌پردازیم.

پرده ریلی و پلیسه برای آشپزخانه

از پرطرفدارترین انواع پرده برای آشپزخانه پرده‌های ساده در دو نوع ریلی و پلیسه‌ای است. برخی از افراد شاید به دلیل سبک دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه ترجیح می‌دهند از مدل پرده ساده و بدون نقوش خاصی استفاده نمایند. می‌توانید این پرده ساده را به‌صورت پلیسه بدوزید زیرا پرده‌های پلیسه‌ای به دلیل به‌روز بودن محبوبیت بیشتری دارند.

مدل‌ های شیک و جذاب پرده آشپزخانه

مدل پرده آشپزخانه راه راه

انتخاب پرده با طرح ساده و شیک از پارچه راه‌راه برای هر قسمتی از خانه شما مناسب است و برای دکوراسیون آشپزخانه نیز می‌تواند مناسب و کاربردی باشد.

مدل‌ های شیک و جذاب پرده آشپزخانه

مدل پرده آشپزخانه گل‌گلی

از بهترین گزینه‌ها برای دکوراسیون آشپزخانه پرده آشپزخانه گل‌گلی است که طراوت بهاری را به خانه شما می‌آورد و روح را به دکوراسیون آشپزخانه شما روح تازه‌ای می‌بخشد.

مدل پرده آشپزخانه گل‌گلی

مدل پرده آشپزخانه رومی

اگر برای انتخاب و خرید پرده آشپزخانه هزینه اندکی در نظر دارید گزینه‌ای ساده و در عین حال شیک برای دکوراسیون آشپزخانه شما می‌تواند انتخاب پرده رومی باشد. این مدل پرده آشپزخانه ظرافت و آرامش را به دکوراسیون آشپزخانه شما می‌بخشد و بسیار پرطرفدار و مناسب است. در انتخاب طرح پارچه برای این نوع پرده خلاقیت داشته باشید و بهترین را برای خود انتخاب کنید.

مدل پرده آشپزخانه رومی

مدل پرده آشپزخانه شطرنجی

یکی از مدل‌ های شیک و جذاب پرده آشپزخانه پرده‌هایی با طرح شطرنجی است. این مدل پرده بهترین طرح برای پرده آشپزخانه است. نکات بیشتر در مورد چیدمان آشپزخانه را در مطلب ۵ چیدمان آشپزخانه که بسیار پرطرفدار هستند بخوانید.

مدل پرده آشپزخانه شطرنجی

پرده آشپزخانه نیمه توری

اگر دوست دارید که آشپزخانه شما نور کافی نیاز داشته باشد و روشنایی آن در طول روز تامین شود از پرده‌های توری یا نیمه توری استفاده کنید.

پرده آشپزخانه نیمه توری

پیشنهاد مطالعه: مطلب آرامش‌بخش‌ترین رنگ‌ها برای اتاق خواب را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

علت شل شدن برگ گیاهان آپارتمانی چیست؟

همان‌طور که می‌دانیم امروزه اکثر خانه‌ها به‌صورت آپارتمانی بوده و شرایط کافی برای نگهداری …