پنج سفر شگفت‌انگیز با تله‌کابین

۷
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر شما هم به سفرها و تفریحات هیجان‌انگیز علاقه‌مند هستید، حتما مطلب ما را دنبال کنید.
جذاب ترین تله کابین های دنیا

تله‌کابین‌ها سفر ما را به جاهایی که سخت در دسترس‌ هستند، راحت‌تر می‌کنند و همواره با هیجان همراه هستند. از این سو همواره از جذاب‌ترین تفریحات گردشگری به‌حساب می‌آیند. در این مطلب از مجله دلتا می‌خواهیم شما را با پنج تا از جذاب ترین تله کابین های دنیا آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تله‌کابین لنکاوی مالزی

تله‌کابین لنکاوی یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات فراموش‌نشدنی در جهان به شمار می‌رود. این تله‌کابین طولانی‌ترین تله‌کابین جهان است. با سوارشدن بر آن شاهد ساختمان‌های قرمز رنگ لنکاوی از فراز ابرها خواهید بود که هر لحظه کوچک‌تر می‌شوند و در مقابل جنگل‌های بارانی، دره‌ها، آبشارها، حیات وحش و انواع پرندگان محیط زیست لنکاوی را مشاهده خواهید کرد که شما را به وجد می‌آورد.
طولانی ترین تله کابین های دنیا

استانسرهورن کابریو سوئیس

تله‌کابین استانسرهون کاربیو در کشور سوئیس قرار دارد. این تله‌کابین از یک مسیر ۲۳۲۰ متری حرکت می‌کند و از روستای استانس، در شهر لوسرن به بالای کوه‌ها می‌رسد. این تله‌کابین از اولین تله‌کابین‌هایی است که امکان نشستن بر روی بام‌کابین را به شما می‌دهد. هر کابین ۶۰ نفر را در خود جای می‌دهد، ۳۰ نفر داخل و ۳۰ نفر روی بام کابین.
طولانی ترین تله کابین های دنیا

تله‌کابین رامسر ایران

تله‌کابین رامسر یکی از معروف‌ترین تله‌کابین‌های ایران به‌شمار می‌رود. در مسیر تله‌کابین جنگل‌های زیبای رامسر را می‌بینید. زمانی که سوار تله‌کابین می‌شوید، نمایی کلی از شهر رامسر را مشاهده می‌کنید. اگر به این دست مطالب علاقه‌مند هستید مطلب ترسناک‌ترین ترن هوایی دنیا در تهران را مطالعه کنید.
طولانی ترین تله کابین های دنیا

تله‌کابین پیک تو پیک کانادا

تله‌کابین پیک تو پیک یکی از هیجان‌انگیزترین و جذاب‌ترین تله‌کابین‌های دنیا است. این تله‌کابین قله‌های دو کوه را به هم وصل می‌کند. ارتفاع و طول این تله‌کابین بسیار زیاد است.
تله کابین های ایران

تله‌کابین نارویک نروژ Narvikfjellet Cable Car

نروژ کشوری کم‌جمعیت و پر از جاذبه‌های دیدنی است. این کشور در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد و به خاطر طبیعت دست‌نخورده‌اش گردشگران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. تله‌کابین نارویک در میان جاذبه‌های نروژ جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است.
تله کابین های ایران
پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب گردشگری سری هم به مطلب عجیب‌ترین مرزهای جهان را بشناسید بزنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

قیمت اجاره سالیانه ویلا در شهریار با استخر+نکات مهم اجاره

در این‌جا می‌خواهیم برای این دسته از افراد به بررسی قیمت ویلا و باغ در شهریار برای اجاره ر…