شیک‌ترین مدل‌های مبلمان برای دکور منزل

۲
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
به منظور طراحی شیک و زیبای دکوراسیون پذیرایی باید در انتخاب مبل منزل دقت شود. در مطلب پیش‌رو با نمونه‌هایی از مبلمان آشنا می‌شوید.
جدیدترین انواع مبلمان شیک در منزل

امروزه مبل‌ها در طرح‌ها، رنگ‌ها و مدل های مختلفی ساخته می‌شوند. در این مطلب از مجله دلتا جدیدترین انواع مبلمان شیک در منزل را معرفی می‌کنیم.

ظرافت در طراحی پایه‌ها

ظرافت در پایه‌ها پرچالش‌ترین المان در ساخت مبل است و چوب انتخابی باید از استحکام بالایی برخوردار باشد، اگر از متریال با کیفیت استفاده نشود بعد از مدتی، به راحتی دچار شکستگی می‌شود.

جدیدترین انواع مبلمان شیک در منزل

مبلمان چندبخشی

تغییر راحت در چیدمان مبلمان که فرم کلی نشیمن را عوض کند یکی از قابلیت‌های مبلمان ال است، با این امکان خیلی راحت می‌توانید هر چند وقت یک بار با جابه‌جایی مبلمان خود، تنوعی در اتاق ایجاد کنید. برای اینکه چیدمان زیباتری در منزل داشته باشید به مطلب وسایل قدیمی منزل را با این ۵ وسیله عوض کنید سر بزنید.

جدیدترین انواع مبلمان شیک در منزل

قابلیت تختخواب شدن مبل

این مبلمان می‌تواند پس از یک روز کاری سخت شما را برای ساعت‌ها به آرامش دعوت کند. یا مهمانانی که می‌خواهند شب را در منزل شما سپری کنند به خوابی راحت دعوت کند. این مبل برای اتاق‌هایی که کوچک هستند کاربرد بیشتری هم دارد که از قابلیت تختخواب فقط در زمان نیاز استفاده کرد و بعد از استراحت، تخت را جمع کرده و اتاقی مرتب داشت.

قابلیت تختخواب شدن مبل

قابلیت جابه‌جایی دسته مبلمان

از دیگر تغییرات ساده‌ای که می‌تواند خیلی کاربردی باشد، قابلیت جابه‌جایی دسته‌ها است که می‌توان هر زمان که نیاز به یک دسته یا یک میز کوچک داشته باشید از آن استفاده کنید.

قابلیت جابه‌جایی دسته مبلمان

مبلمان با پشتی متحرک

یکی از جدیدترین انواع مبلمان شیک در منزل مبل‌هایی هستند که جابه‌جایی پشتی آن‌ها امکان پذیر است، با این کار می‌توان فضای نشیمن بیشتری ایجاد کرد.

مبلمان با پشتی متحرک

مبلمان مدرن

این مبلمان اکثرا دارای پایه یا دسته‌های فلزی و طراحی ظریفی هستند که فضای اتاق را خیلی لوکس جلوه می‌دهند.

مبلمان مدرن

مبلمان دارای مکمل

این مبل‌ها به تنهایی هم جلوه زیبایی دارند ولی یک مکمل هم دارند که از لحاظ زیبایی و راحتی، مبل را کامل می‌کند. برای اینکه وسایل قدیمی منزل را نو کنید به مطلب چند پیشنهاد شگفت‌انگیز برای نوکردن وسایل قدیمی منزل سر بزنید.

مبلمان دارای مکمل

صندلی‌های راک

کمتر کسی است که این مدل را نشناسد. صندلی آرامش بخش با یک طراحی فوق العاده، که امروزه طرح‌های زیادی از آن ساخته شده است .این مدل با پایه‌های چوبی و فلزی در بازار عرضه می‌گردد.

صندلی‌های راک

مبل‌هایی با دسته‌های تاشو

یکی از جدیدترین انواع مبلمان شیک در منزل مبلمانی با دسته‌های تاشو است. این قابلیت باعث منحصر‌به‌فرد شدن این مدل می‌شود.

مبل‌هایی با دسته‌های تاشو

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز خانه کوچک خود را اینگونه نچینید! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

علت شل شدن برگ گیاهان آپارتمانی چیست؟

همان‌طور که می‌دانیم امروزه اکثر خانه‌ها به‌صورت آپارتمانی بوده و شرایط کافی برای نگهداری …