عجیب‌ترین و ترسناک‌ترین مراسم‌های خاکسپاری!

۷
9
زمان مطالعه: 2 دقیقه
موضوع مرگ مبحثی ناراحت کننده است اما اگر مردید، دوست دارید که مراسم خاکسپاری شما به چه شکلی انجام گیرد؟
مراسم خاکسپاری ترسناک

در ادامه این مطلب از مجله دلتا شما را با برخی از مراسم خاکسپاری ترسناک و تعجب‌برانگیز که در گوشه و کنار جهان انجام می‌شود آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مراسم خاکسپاری ترسناک

مرده خواری

متاسفانه همانطور که فکر می‌کنید در برخی از تمدن‌های انسانی، خوردن گوشت مرده‌ها یکی از بخش‌ها و قسمت‌های مهم سوگواری مردگان است. البته این سنت دیگر به ندرت انجام می‌شود اما در گذشته‌ای نه چندان دور رویه معمول افراد در پاپوا گینه نو بود.

عجیب ترین مراسم خاکسپاری

تدفین سردسته وایکینگ‌ها

وقتی که رییس وایکینگ‌ها می‌مرد، جنازه او را در قبری موقتی قرار می‌دادند. در این حین برای او لباس‌های جدیدی تهیه می‌کردند و یکی از دختران برده داوطلب می‌شد که در زندگی آینده نیز خدمتکار او باشد.

سانتی

در هند زنانی که به تازگی مردان خود را از دست می‌دادند در آتش جنازه شوهرانشان وارد شده و همراه با جنازه او زنده زنده می‌سوختند. در ظاهر چنین عملی داوطلبانه بود اما در واقع به یک اجبار تبدیل شده بود. برخی می‌گویند که این سنت به این خاطر شکل گرفت که زنان هندی را از کشتن شوهر خود دور کند.

بریدن انگشت

مردم قبیله دانی در غرب پاپوا گینه نو مراسم تدفین عجیبی دارند. در این سنت، مردی که می‌میرد، زن و فرزندان او باید یکی از انگشتان خود را قطع کنند. اگرچه این سنت تاکنون توسط دولت حذف شده است، اما در اعماق جنگل‌های این منطقه هنوز رواج دارد. این سنت نشان‌دهنده درد عاطفی بوده و به عنوان روشی برای تهذیب نفس در نظر گرفته می‌شود. در واقع در این سنت آن‌ها انگشتان خود را محکم بسته و سپس با تبر آن‌ را قطع می‌کنند و بعد آن انگشت در جای مخصوصی نگهداری شده یا سوزانده می‌شود.

عجیب ترین مراسم خاکسپاری

پیشنهاد مطالعه: مطلب با عضو جدید بدن که از آن خبر ندارید، آشنا شوید را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

رد‌پای آدم‌فضایی‌‌ها در صحرای مرموز نازکا!

یکی از عجیب‌ترین خطوط و طراحی‌های شناخته شده، خطوط بومیان اهل پرو است، که روی صحرای بی‌آب …