تصاویر باورنکردنی از مردمی آدمخوار!

۱۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تصور کنید در دوره‌ای که تکنولوژی حکمرانی می‌کند، مردمی وجود داشته باشند که حتی از تاریخ و وقایع اطراف خود خبر نداشته باشند.
قبیله آدمخوار واراناسی

شاید تاکنون آدمخوارها را فقط در فیلم و سریال دیده باشید. همه ما باور داریم که روزی آدمخوارها وجود داشته‌اند اما این که در چنین عصری همچنان پایدار باشند، عجیب است. همراه مجله دلتا باشید تا با قبیله آدمخوار واراناسی آشنا شوید.

قبیله آدمخوار واراناسی

هندوستان همیشه آن دلبر رنگارنگ و شادی‌های بالیوودی نیست که ما در نظرمان داریم بلکه، این کشور زیبای پر رمز و راز که هر گوشه‌اش جلوه‌ای از عظمت‌های روز افزون الهی است، قبیله‌ای بسیار مخوف و ترسناک برای هر انسانی را در خود دارد.

قبیله آدمخوار وارانسی در هند زندگی می‌کنند که رفتارشان باورکردنی نیست، افراد این قبیله آدمخوار هستند و به این مسئله اعتقاد دارند.
هند یکی از کشورهای پرجمعیت دنیاست و همچنین مردم آن دارای آداب و رسوم و حتی ادیان مختلف هستند، از آنجا که این کشور بسیار پهناور و بزرگ است خرافات آن هم در هر منطقه با مناطق دیگر فرق می‌کند.

قبیله آدمخوار

در این مطلب تصاویری از قبیله‌ای آدمخوار در هند را با هم خواهیم دید که بسیار عجیب و باورنکردنی است، به‌خصوص در جهان پیشرفته امروزی که با آدمخوار بودن هیچ سنخیتی ندارد.

قبیله آدمخواران

محل اقامت قبیله آدمخوار واراناسی

اعضای این قبیله معمولا در گورستان اقامت می‌کنند. آن‌ها به منظور جست و جوی حقایق معنوی، گوشت انسان و سر حیوان را به طور خام می‌خورند و از جمجمه انسان به عنوان جام شراب و نوشیدنی استفاده می‌کنند. آن‌ها با استفاده از اجساد حیوانات به تفکرات و سوالات فلسفی خود دست می‌یابند. این اعمال جزو اعتقادات آن‌هاست.

بسیاری از مردم هند بر این باورند که اعضای قبیله واراناسی توانایی پیش‌بینی آینده را دارند.

قبایل عجیب

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی، مطلب عجیب و غریب‌ترین رسوم ازدواج! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

داستان‌های باورنکردنی از فرعون مصر

همچنین بخوانید: اختراعاتی که از چشم جهانیان پنهان ماند بلاهای طبیعی ناشناخته درباره جیوه چ…