ترسناک‌ترین ترن هوایی دنیا در تهران

۲۹
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به دنبال هیجان هستید، می‌توانید در همین تهران هم آن را تجربه کنید.
شهربازی ارم تهران

اگر شما هم از علاقه‌مندان به بازی‌های هیجانی هستید، در مجموعه تفریحی‌ورزشی شهربازی ارم حس هیجان، ترس و لذت را با هم تجربه خواهید کرد. برای آشنایی بیشتر با بازی‌های هیجان‌انگیز شهربازی ارم تهران، مطلب ما را در مجله دلتا دنبال کنید.

ستاره‌گردان معروف پارک ارم

یکی از وسایل جدید پارک ارم ستاره‌گردان است. این وسیله تفریحی در آلمان تولید شد و سال ۱۳۹۵ در شهربازی ارم تهران نصب گردید.
شهربازی ارم تهران

سالتو

سالتو چهار صندلی دارد که شما را بی‌نهایت بار سروته کرده و می‌چرخاند. اگر معده و اعصاب ضعیفی دارید این وسیله را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.
شهربازی ارم ایران

یوفو

این بشقاب‌گردان که بر روی ریل یو شکلی با دهانه باز بالا و پایین می‌رود، معمولا بسیار مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
شهربازی ارم ایران

فریزبی

فریزبی پارک ارم، فرصتی برای تجربه ترس‌ و هیجان و خالی‌کردن انرژی است. اگر عاشق هیجان هستید و تصمیم دارید از پارک ارم دیدن کنید، این وسیله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
 شهربازی های ایران

دیسک‌وکاستر

از جمله پرطرفدارترین وسایل بازی پارک ارم ۲ دیسک‌وکاستر است؛ بشقابی گرد که دور تا دورش می‌نشینند و روی ریلی W شکل حرکت می‌کند. برای آشنایی بیشتر با شهربازی‌های تهران می‌تواند مطلب شهربازی‌های تهران؛ شیرجه در تفریح و خوش گذرانی را نیز مطالعه کنید.

نابودگر گردن تهران

در پارک ارم تهران هیچ‌ چیز به غیر از ترن هوایی آن نمی‌توانست تا این حد برای استفان وانزگر، مردی که اکثر شهربازی‌های دنیا را تجربه کرده است دردناک باشد. قطاری که سریع و بدون چسبندگی به سطحی، مسافران را مانند یک تکه پنبه حمل می‌کند. از نظر او این ترن هوایی، باریک‌ترین ترن هوایی تاریخ بشریت است. به طوری که شما در طول مدت حرکت قطار، قادر نخواهید بود سر خود را تکان دهید و به‌جز فریادزدن کار دیگری از شما ساخته نیست.
 شهربازی های ایران
پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب گردشگری می‌توانید مطلب هرگز در شب از این جاذبه‌های ترسناک و مرموز ایران دیدن نکنید را نیز مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

طبیعتی بکر در مازندران که باید ببینید

دل‌کندن از شهرهای پر ازدحام و زدن به دل طبیعت یکی از بهترین راهکارها برای تجدید قوا و انرژ…