جذابیت خود را با این لباس‌ها بیشتر کنید

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تاثیری که لباس روی زیبایی هر خانم دارد، مانند تاثیری است که لوازم آرایش در جذابیت او ایفا می‌کند، با این تفاوت که جذابیت با لباس، طبیعی‌ است.
افزایش جذابیت ظاهری با لباس

افزایش جذابیت ظاهری با لباس یک راهکار فوق‌العاده است. لباس تاثیر بسیار زیادی در ظاهر و استایل شما دارد بنابراین خوب است با نکاتی برای افزایش جذابیت ظاهری به‌وسیله لباس آشنا شوید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

۷ نکته افزایش جذابیت ظاهری با لباس

فرم بدنت را بشناس!

به‌طور کلی فرم‌های مختلف بدن در گروه‌های ساعت شنی، گلابی، سیب، مثلث وارونه و مستطیل قرار می‌گیرند. اصول لباس پوشیدن برای هر کدام از فرم‌های بدن متفاوت است. برای مثال کسی که فرم بدنش مستطیل است، می‌تواند با خیال راحت دامن چین‌دار بپوشد تا کمی انحنا در ظاهرش ایجاد کند. پس اولین قدم شناسایی فرم بدن است. وقتی فرم بدن خود را بشناسید، متوجه می‌شوید کدام قسمت نیاز به پنهان شدن دارد و باید روی کدام قسمت تاکید بیشتری کنید.

افزایش جذابیت ظاهری با لباس با توجه به رنگ شما

انتخاب رنگ لباس به رنگ چشم، پوست و مو بستگی دارد. اگر رنگ پوست شما روشن است و موهای مشکی دارید، با خیال راحت سراغ رنگ‌هایی مثل سرخابی و قرمز بروید. اگر رنگ پوست و موهای شما تیره است از رنگ‌هایی مثل طلایی و زیتونی کمک بگیرید. همچنین رنگ‌های ملایم مثل گلبهی و یاسی برای خانم‌هایی مناسب هستند که رنگ پوست آن‌ها کمی تیره است و موهای تیره دارند.

به زیورآلات توجه کنید

گاهی ساده‌ترین لباس با یک تکه زیورآلات طوری به چشم می‌آید که انگار کلی وقت صرف طراحی آن شده است. همیشه در ظاهر خود به جزئیات توجه کنید. زیورآلات برای پررنگ‌ کردن همین جزئیات ساخته شده‌اند. برای مثال اگر انگشت‌های بلند و کشیده‌ای دارید با خیال راحت از انگشترهای پهن استفاده کنید. این جزئیات در ظاهر ساده هستند، اما رعایت کردن آن‌ها تاثیر بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت بیشتر شما دارد.

کیف زیبا تهیه کنید

سلیقه هر خانمی را می‌توان با نگاه کردن به کیف او فهمید. به همین دلیل بهتر است بین انواع مدل کیف زنانه خوب جست‌و‌جو کنید و گزینه‌هایی را پیدا کنید که برای شما مناسب‌تر هستند. اگر ریز اندام هستید، سراغ کیف‌های بزرگ نروید. این کیف‌ها ریزه بودن شما را بیشتر نشان می‌دهند. برعکس این قضیه هم صدق می‌کند. اگر درشت اندام هستید، کیف کوچک به کار شما نمی‌آید.

انتخاب کفش مناسب

یکی از عناصر مهم جذابیت زنان با لباس، انتخاب کفش مناسب است. راحتی کفش حرف اول و آخر را می‌زند. به هیچ‌وجه حاضر نشوید کفشی بپوشید که زیباست، اما شما را عذاب می‌دهد. کفش‌های لژدار رسمیت کمتری نسبت به کفش‌های پاشنه بلند دارند، اما راحت‌تر هستند. معمولا رنگ کیف و کفش را هم‌خانواده یا یکسان انتخاب می‌کنند.

7 نکته افزایش جذابیت ظاهری با لباس

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه با یک شال برای خود ۳ مدل بلوز درست کنید + ویدیو  را بخوانید.
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکات مهم مراقبت از پوست در ایام نوروز

مراقبت از پوست در ایام نوروز را جدی بگیرید و در صدد انجام دادن آن برآیید. …