۶ مبل ارزان که دکوراسیون منزل را لوکس می‌کند  

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
فراموش نکنید که انتخاب مبلمان شیک تاثیر بی‌اندازه‌ای در زیبایی خانه شما خواهد داشت. باما همراه باشید.
مبلمان ال شکل ارزان در دکور منزل

مبلمان ال در لیست پرطرفدارترین مبلمان منزل قرار گرفته‌اند. با این وجود بسیاری از افراد چیدمان منزل خود را از وجود آن محروم می‌کنند چرا که معتقد هستند از نظر اقتصادی انتخاب به‌صرفه‌ای نیست. بنابراین تصمیم گرفتیم در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مبلمان ال شکل ارزان در دکور منزل بپردازیم.

مبل ال بری آفر

این مبل در دو نوع دسته‌دار و بدون دسته عرضه می‌شود. گاهی ما برای استفاده از گوشه‌های فضا و تکمیل مبلمان خود، نیازمند اضافه کردن یک نیم ست به دکوراسیون منزل هستیم. این مبل ال ارزان گزینه‌ای اقتصادی خواهد بود. از جمله امتیازات آن می‌توان به استفاده از فوم سرد در قسمت نشیمن و تکیه‌گاه آن و استفاده از چوب راش در ساخت پایه‌های آن اشاره کرد.

مبلمان ال شکل ارزان در دکور منزل

مبل ال هلکو مدل چستر

اگر به دنبال فضایی باشکوه و در عین حال راحت در اتاق نشیمن منزل خود هستید، این مبل ال ارزان شما را به نتیجه دلخواه خود می‌رساند چرا که هم ظاهری لمسه‌کوبی دارد و هم از فوم سرد در ساخت آن استفاده شده است. فوم سرد بالاترین قابلیت ارتجاعی ممکن را دارد.

مبلمان ال شکل ارزان در دکور منزل

مبل ال رویال مبل مدل شنل

این مبل در نگاه اول به‌عنوان یک مبل مینیمال محسوب می‌شود. از طرفی لمسه‌کاری شدن دسته‌های آن باعث شده است بتوانیم از آن در دکوراسیونی با سبک کلاسیک، سلطنتی، مدرن و معاصر هم استفاده کنیم. اگر به دنبال اضافه کردن عنصری برجسته به دکوراسیون منزل خود هستید که تبدیل به نقطه کانونی شود، ما این مبل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مبل ال رویال مبل مدل شنل

مبلمانی با جلوه‌ای روستیک

در این بخش می‌خواهیم به معرفی مدلی از مبل ال ارزان بپردازیم که ترکیب آن دو مدل است. مبل ال مدل بری آفر با طراحی ساده و پایه‌های چوبی‌اش جلوه‌ای روستیک برای اتاق نشیمن شما به ارمغان می‌آورد.

مبلمانی با جلوه‌ای روستیک

مبلمان ال برای اتاق نشیمن کوچک

این مبل به دلیل ابعاد کوچکی که دارد، انتخابی مناسب برای اتاق نشیمن، اتاق خواب یا اتاق کار کوچک شما محسوب می‌شود. این مبل ارزان طراحی مینیمالی دارد اما در رنگ‌هایی برجسته هم عرضه می‌شود تا نیازهای مختلف مصرف‌کنندگان شامل را برطرف سازد. برای اینکه چیدمان زیباتری در منزل داشته باشید، به مطلب این پرده‌ها خانه شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهند سر بزنید.

مبلمان ال اتاق نشیمن کوچک

مبل ال برای اتاق نشیمن بزرگ

مبل ال مدل هارمونی آفر، مبل ال ارزان مناسب برای فضاهای بزرگ است چرا که ظرفیتی در حدود ۶ تا ۷ نفر را دارد. وجود فوم سرد تزریقی در قسمت نشیمن و پشتی‌هایی از جنس ویسکوز و همچنین استفاده از چوب راش که در برابر حشرات و قارچ ها مقاوم است، از آن گزینه‌ای بادوام، راحت، جذاب و البته از نظر اقتصادی به‌صرفه ساخته است.

مبل ال برای اتاق نشیمن بزرگ

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز از این گیاهان آپارتمانی در منزل استفاده نکنید را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

مبلمان منزل را زیبا و شیک کنید

روش‌های زیادی برای دیزاین مبل راحتی وجود دارد که می‌توانید از یکی یا چند مورد از آن‌ها کمک…