جزیره زوج‌های عاشق کجاست؟

۸
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بورا بورا، جزیره‌ پیشنهادی برای ماه عسل زوج‌های عاشق و جوان است.

بورا بورا، که به جزیره زوج های عاشق جوان معروف است، از مکان‌های معروف و پرطرفدار گردشگری به حساب می‌آید. پیرامون این جزایر تالاب‌ها و جزایر مرجانی بسیاری وجود دارد و کوه «مونت اونتامو» بلندترین بخش این جزایر است. مونت اونتامو آتشفشانی خاموش با عمر چند میلیون سال است که برای تماشای بهتر آن گردشگران باید از قایق استفاده کنند. برای آشنایی با دیدنی‌های این جزیره، این مطلب را در مجله دلتا دنبال کنید.

گشت‌وگذارهای ماجراجویانه در جزیره زوج های عاشق

از جذابیت‌های جزایر بورا بورا می‌توان به سفرهای ماجراجویانه و گشت‌وگذار در جنگل‌های گرمسیری آن اشاره کرد. یکی دیگر از تجربه‌های سفر به این جزایر، تجربه غذاهای ناب این منطقه است. این جزایر همانند «تاهیتی» از فوران یک آتشفشان ایجاد شده و «ساحل ماتیرا» یکی از سواحل زیبا و مجبوب این جزایر است. گردشگران می‌توانند درآب‌های منتهی به این ساحل شنا کنند و با غواصی در این آب‌ها از تماشای دنیای دیدنی زیر آب و موجودات دریایی، مانند عروس دریایی و … لذت ببرند.

بورابورا جزیره عشاق

منطقه‌های فرهنگی و تاریخی جزایر بورا بورا

«هوآهینه» یکی از جزیره‌های مجموعه جزایر بورا بورا است که به دو بخش هوآهینه کوچک و بزرگ تقسیم می‌شود. این جزیره از مراکز باستان‌شناسی به حساب می‌آید و برای علاقه‌مندان به تاریخ جذاب است. گردشگران می‌توانند در این جزایر شاهد فرهنگ بومیان این منطقه باشند. از جذابیت‌های این جزایر وجود مارماهی‌هایی است که طولشان به ۲ متر می‌رسد؛ داستان‌های زیادی درباره این مارماهی‌ها در افسانه‌های بومی این منطقه آمده است و در فرهنگ این منطقه این مارماهی‌ها مقدس‌ هستند.

جزایر بورا بورا و غروب‌های عاشقانه

یکی دیگر از جذابیت‌های مجموعه جزایر بورا بورا پدیده اشعه سبز است. در این پدیده، که تنها در نقاط محدودی از جهان قابل مشاهده است، نور خورشید پیش از غروب در جو شکسته می‌شود و نور سبز رنگی تولید می‌کند که جذابیت خاصی به غروب‌های این منطقه می‌بخشد. عشاق جوان علاقه خاصی به مشاهده غروب‌های عاشقانه و رمانتیک این منطقه، به همراه یکدیگر، دارند.
«رانگیروآ» بزرگ‌ترین جزیره مرجانی پلی‌نزی است. این جزیره تالاب بزرگ و خشکی کوچکی دارد. آب‌های شفاف و طبیعت بکر از جذابیت‌های رانگیروآ برای گردشگران است. این جزیره مناسب‌ترین محل برای شنا و غواصی است.

اگر به این دست مطالب علاقه‌مندید مطلب درخشش ستارگان در این دریای شگفت انگیز را هم بخوانید.

بورابورا جزیره عشاق

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب گردشگری، مطلب دهکده بهشتی جهان‌نما را مطالعه کنید.

۸ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۳ اسفند ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۷ ب٫ظ

  🙏🏻🌻

  پاسخ

  • فاطمه یزدیان

   ۸ اسفند ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۳ ق٫ظ

   سپاس

   پاسخ

 2. ناشناس

  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ در ۷:۲۳ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۷ ب٫ظ

 4. ناشناس

  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۶ ق٫ظ

 5. ناشناس

  ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ در ۲:۳۳ ق٫ظ

  عالی ومفید

  پاسخ

  • فاطمه یزدیان

   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ در ۸:۵۵ ق٫ظ

   ممنونم از همراهی شما

   پاسخ

 6. ناشناس

  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ در ۴:۲۳ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

در این جنگل روی چاقوها راه خواهید رفت!

سینجی یعنی «جایی که کسی نمی تواند پابرهنه راه برود» و به خوبی این جنگل سنگی را توصیف مي‌کن…