۶ روش بی‌نظیر برای افزایش انرژی مثبت در منزل

۱۴
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر احساس می‌کنید در خانه مدام احساس غمگینی و افسردگی دارید با ۶ روش بی‌نظیر می توانید انرژی مثبت را به خانه خود دعوت نمایید.
نکات افزایش انرژی مثبت در منزل

باید بدانید که وجود یکسری وسایل در خانه‌ شما باعث جذب انرژی مثبت به سمت شما می‌شود و تاثیر شگرفی بر روحیه شما می‌گذارد. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی نکات افزایش انرژی مثبت در منزل می‌پردازیم.

وسایل دایره‌ای شکل در منزل

دایره به معنای وحدت و یکپارچگی است و نماد این که هر کاری که انجام دهید در نهایت نتیجه آن به خودتان باز می‌گردد. از همه این‌ها گذشته وجود نماد دایره در دکوراسیون منزل باعث افزایش گردش و جریان انرژی در منزل شده و از نکات افزایش انرژی مثبت در منزل است. در ادامه به بیان ایده‌های استفاده از شکل دایره در دکور منزل می‌پردازیم.

استفاده از کاغذ دیواری‌هایی با طرح دایره‌ای شکل

یکی از نکات افزایش انرژی مثبت در منزل این است که می‌توانید از کاغذدیواری‌هایی که طرح‌های دایره‌ای دارند استفاده کنید. اگر نتوانستید در بازار این کاغذ دیواری‌ها را پیدا کنید طرح دایره را روی برگه‌های استیکر پیاده کنید و آن‌ها را روی کاغذ دیواری‌ها بچسبانید.

نکات افزایش انرژی مثبت در منزل

صندلی‌های آویزان دایره‌ای شکل

به‌طور حتم این صندلی‌ها را در مغازه‌ها و بازارها بسیار دیده‌اید اما از تاثیرات آرامش‌بخشی آن‌ها بر دکوراسیون داخلی خانه خود و حتی خودتان غافل بوده‌اید. این صندلی‌ها با معلق بودن آن‌ها و هم شکل ظاهری که دارند می‌توانند گرداننده انرژی در دکوراسیون داخلی خانه شما باشند و انرژی منفی را از بین می‌برند.

نکات افزایش انرژی مثبت در منزل

کاشی‌های طرح‌دار (دایره‌ای)

در بعضی از فضاها می‌توانید از کاشی‌ها یا همان تایل‌های نقش‌دار استفاده کنید. دقت کنید که نقش این کاشی‌ها باید دایره‌ای باشد. با این کار انرژی مثبت بیشتری در فضای شما جریان می‌یابد.

کاشی‌های طرح‌دار (دایره‌ای)

مبل پاف و عثمانی

پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه آرامش بیشتری در منزل خود داشته باشید از صندلی‌های عثمانی دایره‌ای و پاف‌های گرد استفاده کنید. رنگ این پاف‌ها و صندلی‌های عثمانی بنا بر فضایی که در آن قرار می‌گیرند می‌تواند گرم، سرد یا خنثی باشد. برای اینکه چیدمان بهتری در منزل داشته باشید به مطلب ۹ چیزی که هرگز نباید در اتاق خواب خود نگه دارید سر بزنید.

مبل پاف و عثمانی

لوازم دکوری دایره‌ای شکل

بعضی از لوازم و وسایل دکوری هستند که در طراحی آن‌ها از اشکال دایره‌ای استفاده شده است، هر چند ممکن است که اندازه و مقیاس آن‌ها کوچک باشد اما تاثیرات بزرگی در دکوراسیون داخلی می‌گذارند. همین که در فضا دایره وجود داشته باشد آرامش را به فضای خود می‌آورید.

لوازم دکوری دایره‌ای شکل

دیوارکوب‌های دایره‌ای

یکی از نکات افزایش انرژی مثبت در منزل این است که از تعدادی بشقاب گرد نقاشی شده در اطراف تابلوهای مستطیلی بر روی دیوار استفاده کنید. این کار همچنین باعث گردش انرژی در منزل شما شده و دیوارهای منزل را زیبا و شیک می‌کند.

دیوارکوب‌های دایره‌ای

پیشنهاد مطالعه: مطلب مکان‌های مرگبار برای نگهداری از گیاهان آپارتمانی را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

مبلمان منزل را زیبا و شیک کنید

روش‌های زیادی برای دیزاین مبل راحتی وجود دارد که می‌توانید از یکی یا چند مورد از آن‌ها کمک…