خونخوارترین و بی‌رحم‌ترین زنان جهان

۱۳
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شاید تصور شما از افراد خطرناک و بی‌رحم آقایان باشند اما بر خلاف تصورتان در تاریخ جهان زنانی وجود دارند که بسیار بی‌رحم بوده‌اند و جنایات زیادی انجام دادند.
خطرناک ترین زنان دنیا

بی‌رحمی و خشونت می‌تواند در هر شکل و ابعادی انجام شود. در این مطلب از مجله دلتا با خطرناک ترین زنان دنیا که با کارهای خود خواب را بر چشمان مردم دنیا حرام کرده‌اند، بیشتر آشنا می‌شوید.

خطرناک ترین زنان دنیا

۱. تیلی کلیمک

او یک قاتل زنجیره‌ای فعال در شیکاگو در نیمه اول قرن بیستم است. او پروژه‌های بسیار خشونت‌آمیزی در ذهن خود داشت و مسئول مرگ افراد زیادی بود. بین سال ۱۹۱۲ و ۱۹۲۳ حداقل ۲۰ نفر را به قتل رساند. بعضی از قربانیان می‌توانستند از زیر دست او زنده بیرون بیایند. او چهار بار ازدواج کرد و هر چهار همسرش را کشت و در نهایت در سن ۶۰ سالگی در زندان مرد.

۲. دریا سالتیکووا

این خانم روسی یکی از قشنگ‌ترین قاتلان در قرن ۱۸ محسوب می‌شود و بیش از ۱۴۰ نفر از خدمتکاران خودش را مورد شکنجه و همچنین قتل قرار داد. او به شدت به ریختن خون انسان‌های دیگر علاقه داشت.

۳. لئوناردو سیانسیولی

این قاتل زنجیره‌ای ایتالیایی بین سال‌های ۱۹۳۹ و ۱۹۴۰ سه زن که از همسایگانش بودند را به قتل رساند و از بقایای جسد آن‌ها یک سوپ درست کرد. به همین دلیل به آشپز جنایتکار معروف است و در کنار آن جرم‌های مختلف دیگری هم داشت. علت آن هم این بود که با مردی ازدواج کرده بود که اصلا به او علاقه نداشت و همین باعث ایجاد خشونت در رفتارش شده بود.

۴. میوکی ایشیکاوا

این خانم ژاپنی یکی از قاتلان زنجیره‌ای در تاریخ ژاپن محسوب می‌شود و بین ۸۵ تا ۱۰۹ کودک را به قتل رساند. جالب است بدانید که با وجود همه این جرم‌ها و قتل‌هایی که انجام داده بود، فقط به ۸ سال زندان محکوم شد.

۵. کاترین دی مدیسی

این خانوم یکی از خشن‌ترین زنان تاریخ اروپا است. این زن به بیوه سیاه معروف شده بود و افراد بسیار زیادی را به قتل رسانده بود. او تقریبا مسئول مرگ ۳۰ هزار انسان به صورت مستقیم و غیرمستقیم بود.

بی رحم ترین زنان تاریخ

پیشنهاد مطالعه: مطلب این مومیایی‌‌ها زنده هستند! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

۹ حقیقت عجیب و جالب تاریخی!

لیست‌های عجیب‌وغریب همیشه محبوب هستند. بنابراین مجله دلتا در این مطلب شما را با ۹ حقیقت عج…