۷ آیتم که می‌کشد و خوشگل می‌کند!

۱۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با وجود تغییرات زیادی که در دنیای لباس‌ها به وجود آمده است عناصری هستند که پوشیدن آن‌ها برای مدت طولانی ممکن است برای سلامتی شما مضر باشد.
استایل جذاب زنانه

در این مطلب از مجله دلتا به شما خواهیم گفت کدام یک از لباس‌‌ها، کفش‌ها و اکسسوری‌هایی که هرچند یک استایل جذاب زنانه را برای شما به ارمغان می‌آورند و با آن‌ها حس خوبی از بابت ظاهر خود دارید، چگونه در نهایت بعد از اتمام رویداد باعث می‌شوند احساس درد و نارضایتی کنید.

آیتم‌های استایل جذاب زنانه که خطرناک هستند

کفش نوک تیز

نوک تیز بودن کفش می‌تواند به اندازه پاشنه بلند آن به پای شما صدمه بزند. بسیاری از این مدل کفش‌ها فضای کافی برای انگشتان پا ندارند و به همین دلیل ممکن است انگشتان پا به حالت بدی در نوک کفش فشرده قرار بگیرند. همچنین کفش نوک تیز موجب افتادن تمام وزن روی قسمت جلویی پا می‌شود که در نتیجه آن پینه و برخی آسیب‌های عصبی بین انگشتان پا به‌وجود می‌آیند.

استایل جذاب زنانه

کفش تخت و استایل جذاب زنانه

کفش تخت همیشه بهترین انتخاب برای استراحت پا نیستند. چنین مدل‌هایی به‌خوبی از پا محافظت نمی‌کنند. کف تخت به مرور باعث بروز مشکلاتی همچون کمردرد و پادرد خواهد شد. بسیاری از این کفش‌ها کفی نازکی دارند، طوریکه اگر سنگی زیر پا باشد آن را احساس خواهید کرد.

جواهرات سنگین

گوشواره‌های بزرگ و سنگین به میزان زیادی در استایل جذاب زنانه تاثیرگذار هستند و خود را مرکز توجه هر ببینده‌ای قرار می‌دهند. اما انداختن گوشواره‌های سنگین به صورت مداوم علت افتادگی گوش و در مواردی باعث آسیب رسیدن به لاله گوش خواهد شد. آن‌ها به خاطر وزنی که دارند مدام پوست گوش شما را با خود می‌کشانند و باعث پیری زودرس ظاهر گوش‌ها می‌شوند.

استایل جذاب زنانه

استایل جذاب زنانه با لباس چسبان و تنگ

ممکن است گاها حتی در طول مهمانی چند ساعته از تنگی لباس خود کلافه شده باشید یا خود را به خاطر انتخاب آن سرزنش کرده باشید. علاوه‌بر این پوشیدن مداوم لباس تنگ پوست بدن را تحریک می‌کند و منجر به عفونت می‌شود. همچنین با گردش خون نادرست در ناحیه شکم باعث مشکلات گوارشی نیز می‌شود. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید می‌توانید مطلب این رنگ، لباس‌های شما را گران‌قیمت نشان می‌دهد! را بخوانید.

استایل جذاب زنانه با شلوار کمر گنی

این نوع شلوارها چه پارچه‌ای باشند چه جین، زمانی که روی شکم قسمت پهن و سفتی دارند و می‌توانند با فشاری که به معده می‌آورد باعث ریفلاکس اسید شوند. همچنین مشکلاتی را برای دیگر اندام‌های داخلی به وجود بیاورند. علاوه‌بر این عضلات پشت ممکن است به خاطر حمایت این نوع شلوارها به اندازه همیشه فعال عمل نکنند. کمردرد نیز از عوارض پوشیدن مداوم این نوع شلوارها است. همچنین برای انتخاب شلوار مناسب خود می‌توانید مطلب بهترین شلوار مناسب فرم بدن شما را بخوانید.

استایل جذاب زنانه

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه اشتباهات رایج خانم‌ها در انتخاب لباس خانگی را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

۳ مدل لباس شیک مجلسی که شما را فوق‌العاده می‌کند

از دورهمی دوستانه تا مهمانی رسمی یا عروسی؛ شما برای هر موقعیت به یک ست لباس مجلسی متفاوت ن…