انرژی‌های منفی را از خانه خود دور کنید

۲۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
راه‌های زیادی برای زدودن انرژی منفی از پیرامون‌ شما وجود دارد که می‌تواند در ایجاد تعادل و هارمونی در زندگی شما و سایر اعضای خانواده تاثیر چشمگیری بگذارد.
روش های پاک کردن انرژی منفی از خانه

خانه جایی است که باید در آن بیشتر از هر جای دیگری احساس امنیت و آرامش کنیم، اما وقتی خانه پر از انرژی منفی می‌شود تاثیر محسوسی بر احساسات و هیجانات و البته سلامتی ما می‌گذارد. در این مطلب از مجله دلتا به روش های پاک کردن انرژی منفی از خانه می‌پردازیم.

وسایل قدیمی را از خانه حذف کنید

اگر خانه‌ای را خریداری یا اجاره کرده‌اید که از وسایل قدیمی شخص دیگری پر شده است، بهتر است بدانید این وسایل منعکس کننده انرژی شخصی است که صاحب آن‌ها بوده و از قبل در اتاق باقی مانده است. اتاق را از وسایل و لوازم قدیمی و بدون استفاده خالی کنید تا فضا برای جانشین شدن انرژی مثبت، خالی شود.

روش های پاک کردن انرژی منفی از خانه

سوزاندن گیاه مریم گلی

سوزاندن گیاه مریم گلی نیز یکی از روش های پاک کردن انرژی منفی از خانه است. این گیاه را در حین راه رفتن در داخل خانه بسوزانید و برخلاف عقربه‌های ساعت دست خود را حرکت دهید تا موجب پاک شدن حس‌های بد و انرژی‌های منفی شود که ممکن است در فضا باقی مانده باشد.

وسایلی که دوست دارید را به دکور منزل اضافه کنید

فضای شخصی خود را با گرما، عشق و همچنین لوازم کوچکی که به شما حس آرامش، تسکین و شادی می‌دهد، تازه و نو کنید. وقتی این حس‌های مثبت را در یک فضا وارد کنید، جایگزین انرژی‌های منفی شده و جاذب اتفاقات مثبت‌تر در زندگی شما خواهد شد. همچنین برای اینکه دکور منزل خود را لوکس کنید به مطلب ۵ تغییر کوچک در دکور خانه که آن را لوکس‌تر می‌کند سر بزنید.

روش های پاک کردن انرژی منفی از خانه

اسپری کردن

شما می‌توانید با کمک اسپری‌های حاوی روغن‌های ضروری مثل روغن رز، اسطوخودوس و کندر فضا را پاکسازی کنید. این اسپری‌ها حاوی عطر آرامش‌بخش و تسکین‌دهنده هستند که موجب احساس شادابی همراه با انرژی مثبت می‌شوند.

به نورپردازی خانه توجه کنید

مطالعات نشان می‌دهد که نور بر روحیه، سلامت عاطفی و جسمی ما تاثیر می‌گذارد. همچنین تاریکی می‌تواند باعث جذب انرژی منفی شود. بنابراین در طول روز سعی کنید با کنار زدن پرده‌ها از نور طبیعی استفاده کنید، زیرا این نور باعث کاهش افسردگی، افزایش اشتها و افزایش انرژی می‌شود. همچنین شب‌ها خانه را با نور آبی (مهتابی) روشن نگه‌دارید و اگر لامپ سوخته‌ای در خانه وجود دارد هرچه سریع‌تر آن را تعویض کنید.

به نورپردازی خانه توجه کنید

از کریستال‌ها استفاده کنید

شما می‌توانید از کریستال‌ها نیز برای پاکسازی فضا از انرژی‌های منفی استفاده کنید.کوارتز عسلی نیز از کریستال‌های عالی برای استفاده است و به شما کمک می‌کند تا احساس مثبت اندیشی و سپاس گزاری بیشتری نسبت به دیگران داشته باشید. همچنین مهم است که کریستال‌های خود را دست کم ماهی یک بار تمیز کنید.

برای تمیز کردن آن‌ها تنها کافی است که آن‌ها را زیر آب تصفیه شده بگیرید. توجه کنید که نباید آن‌ها را با آب شیر معمولی بشویید. در نهایت کریستال را نگه داشته و از آن کمک بگیرید.

از کریستال‌ها استفاده کنید

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز در این فضاها از آینه استفاده نکنید! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

چگونه یک تراس زیبا و شیک داشته باشیم؟

بالکن‌های کوچک خانه‌ های امروزی نسل جدیدی از ایوان‌‌های قدیمی هستند که نور و هوای تازه را …