چه رنگ لاکی به دست شما می‌آید؟

۷
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
رنگ‌های متنوع و زیبا، تلفیق رنگ‌ها با یکدیگر و ایجاد طرح‌های خاص و شیک می‌توانند هر کسی را به خود جذب کنند. اما برای انتخاب رنگ مناسب دست خود نباید بی‌گدار به آب بزنید.
رنگ لاک مناسب رنگ پوست

اگر رنگ لاک مناسب رنگ پوست نباشد، نه‌تنها دست شما را زیبا نمی‌کند، بلکه از زیبایی طبیعی آن نیز می‌کاهد. برای اینکه بدانید چه رنگ لاکی برای پوست شما مناسب است با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید.

نحوه انتخاب رنگ لاک مناسب رنگ پوست دست

پوست روشن

رنگ پوست روشن که اغلب به‌عنوان تن پوست سرد درنظر گرفته می‌شود، به‌رنگ هایی نیاز دارد که به آن رنگ و لعاب بیشتری ببخشد. برای این منظور بهتر است رنگ‌های پاستلی صورتی یا آبی را انتخاب کنید. اما از سایه‌های تیره رنگ‌‌هایی که تضاد زیادی با پوست ایجاد می‌کنند، اجتناب کنید.  همچنین رنگ خاکستری و طوسی نیز از رنگ‌های خنثی محسوب می‌شوند که برای هر رنگ پوستی مناسب هستند. سایه‌های سرد این رنگ‌ها برای کسانی که پوست روشن دارند جذابیت و درخشندگی بیشتری دارد.

رنگ لاک مناسب رنگ پوست

رنگ لاک برای پوست سفید

خانم‌هایی که پوست سفید دارند، رنگ‌های بسیار متنوعی را می‌توانند انتخاب کنند. این رنگ پوست می‌تواند با بسیاری از لاک‌ها مطابقت داشته باشد. با این حال، اگر دوست دارید که از رنگ‌های جیغ و مصنوعی روی ناخن‌های خود استفاده کنید، باید از سایه‌های سبز و نارنجی خودداری کنید. اما رنگ‌هایی مانند قرمز، صورتی، آبی روشن، و اکثر رنگ‌هایی که تن سرد دارند می‌توانند انتخاب مناسبی برای این رنگ پوست باشند.

پوست گندمی

رنگ پوست گندمی در سفید خالص بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد. همچنین کنتراست بیشتر می‌تواند جلوه و جذابیت بیشتری به این رنگ پوست ببخشد. به همین دلیل، برای انتخاب رنگ لاک می‌توانید به سراغ رنگ‌هایی بروید که تضاد بیشتری با این رنگ پوست داشته باشند. بهترین رنگ لاک برای پوست گندمی که می‌توانید انتخاب کنید، رنگ قرمز با ته‌رنگ نارنجی است.

رنگ لاک مناسب رنگ پوست

رنگ لاک برای پوست سبزه

بهترین رنگ لاک برای پوست سبزه می‌تواند به رنگ طلایی یا هلویی باشد. همچنین این رنگ پوست که در دسته رنگ‌های گرم قرار می‌گیرد، می‌تواند با ته‌رنگ گرم و زرد مطابقت داشته باشد و با سایه‌های فلزی نقره‌ای و آبی ملایم و زیبا به‌نظر برسد. از رنگ قرمز، بنفش تیره و آبی تیره خودداری کنید. برای داشتن اطلاع بیشتر در این زمینه می‌توانید مطلب رنگ زرد را با چی ست کنیم؟ را بخوانید.

پوست تیره

اگر پوست تیره‌ای دارید، می‌توانید از سایه‌های تیره مانند موکا، مارون، قرمز تیره یا سبز تیره استفاده کنید. رنگ‌هایی مانند قهوه‌ای شکلاتی روشن نیز روی پوست شما بسیار زیبا به‌نظر می‌رسند. از رنگ‌های روشن‌تر مانند سفید، نقره‌ای، نارنجی و رنگ‌های صورتی پرهیز کنید زیرا باعث می‌شود پوست شما تیره‌تر، کدرتر و پیرتر به‌نظر برسد. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید می‌توانید مطلب خانم‌هایی با پوست تیره این رنگ‌ها را بپوشند را بخوانید.

رنگ لاک مناسب رنگ پوست

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها با ۵ ترفند آرایشی را بخوانید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هرگز این مواد را به پوستتان نزنید

ماسک های مضر برای پوست را همه افراد باید بشناسند تا هرگز از آن‌ها استفاده نکنند. استفاده ا…