این رنگ‌ها برای اتاق خواب ممنوع است

۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
در این مطلب بدترین رنگ‌هایی که می‌توانید برای دکوراسیون اتاق خواب خود انتخاب کنید را به شما معرفی می‌کنیم. 
رنگ های نامناسب در دکور اتاق خواب

اتاق خواب به این دلیل که جایی برای استراحت است و همچنین اولین جایی است که شما در آن چشم‌های خود را باز می‌کنید، باید در انتخاب رنگ آن دقت کنید. برخی از رنگ‌ها برای دکوراسیون اتاق خواب اصلا مناسب نیستند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی رنگ های نامناسب در دکور اتاق خواب می‌پردازیم.

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ قرمز روشن

یکی از رنگ های نامناسب در دکور اتاق خواب رنگ قرمز است. هنگامی که شما می‌خواهید یک فضای آرامش‌بخش و بدون استرس داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم رنگ قرمز را انتخاب نکنید. می‌توانید برای داشتن یک اتاق خواب رمانتیک برای برخی از قسمت‌ها از رنگ قرمز استفاده کنید.

رنگ های نامناسب در دکور اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ زرد

یکی از رنگ های نامناسب در دکور اتاق خواب رنگ زرد است. شاید رنگ زرد به نظر شما یک رنگ پرانرژی و خیره‌کننده برای اتاق خواب باشد و در طولانی مدت می‌تواند شما را خسته و کسل کند. اگر در تمام اتاق خواب تان از رنگ زرد استفاده کنید دقیقا مانند کسی هستید که درون یک لیمو بزرگ قرار گرفته است. همچنین اگر اتاق خواب شما یک اتاق پرنور باشد اصلا به هیچ عنوان نباید از این رنگ استفاده کنید. اگر به این رنگ علاقه بسیاری دارید می‌توانید برای قسمت هایی از اتاق خواب از رنگ زرد روشن و یا شتری روشن استفاده کنید.
رنگ های نامناسب در دکور اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ سفید

رنگ سفید هم مانند رنگ زرد اگر در اتاق خواب زیاد استفاده شود بسیار کسالت آور خواهد شد. اگر هم به رنگ سفید بسیار علاقه دارید برای این که اتاق خواب خود را یکنواخت و کسالت‌آور نکند، پیشنهاد می‌کنیم از سرویس خواب قهوه‌ای استفاده کنید که بتواند مقداری رنگ به اتاق خواب شما اضافه کند.
رنگ سفید در اتاق

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ پرتقالی

پرتقالی یا نارنجی پر رنگ هم یکی دیگر از رنگ‌های تندی است که برای اتاق خواب اصلا مناسب نیست. این رنگ می‌تواند شما را در اتاق خواب عصبی کند.
رنگ پرتقالی

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ قهوه‌ای

قهوه‌ای یکی دیگر از رنگ‌هایی است که اگر برای دکوراسیون اتاق خواب به درستی استفاده نشود می‌تواند کسالت آور باشد. اگر برای تمام لوازم و دیوارهای اتاق خواب از رنگ قهوه‌ای استفاده کنید مطمئن باشید بعد از چند روز خوابیدن در این اتاق خواب احساس افسردگی خواهید کرد. بهترین پیشنهاد این است که رنگ قهوه‌ای را با رنگ‌هایی مانند سبز روشن و آبی ترکیب کنید.
رنگ قهوه‌ای
پیشنهاد مطالعه: مطلب ۷ چیزی که انرژی منفی خانه را از بین می‌برد را بخوانید.
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این فرش شیک را در خانه بدوزید! +ویدیو

آیا می‌دانستید می‌توانید در خانه فرشی زیبا بدوزید؟ در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا به آ…