خانم‌هایی با پوست تیره این رنگ‌ها را بپوشند

۱۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
افرادی که پوست تیره یا به اصطلاح پوست سبزه‌ای دارند، برای انتخاب همه چیز در استایل خود حساسیت بیشتری به خرج می‌دهند زیرا می‌خواهند پوست آن‌ها تیره‌تر به‌نظر نرسد.
رنگ لباس برای افراد سبزه

انتخاب رنگ لباس، رنگ مو و رنگ آرایش برای هر فرد باید بر اساس رنگ پوست صورت پذیرد. انتخاب درست رنگ لباس برای افراد سبزه آن‌ها را به سمت جذاب شدن سوق می‌دهد. پس اگر پوست تیره‌ای دارید با این مطلب از مجله دلتا همراه شوید تا بدانید کدام رنگ برای پوست شما مناسب است.

انتخاب مناسب رنگ لباس برای افراد سبزه

گرم بپوشید

تناژ پوست اکثر افراد سبزه سرد است و اغلب این افراد در دسته گرم قرار دارند. حتی افرادی که دارای رنگ پوست زیتونی و مایل به سبز هستند نیز سرد محسوب نمی‌شوند ولی خیلی هم گرم نیستند.

این افراد نباید رنگ‌های سرد بپوشند زیرا رنگ‌های سرد با پوست آن‌ها تناسب خوبی ندارند و چهره را کدر نشان می‌دهد پس بهتر است رنگ‌های گرمی مانند نارنجی، قهوه‌ای و زرشکی انتخاب کنند و در صورت پوشیدن لباس با رنگ سرد مثل مانتو آبی حتما لباس های دیگری از رنگ گرم انتخاب کنید که سردی آن را خنثی کند.

رنگ لباس برای افراد سبزه

تند بپوشید

رنگ‌های تند همانقدر که به سفیدها می‌آیند، به سبزه‌ها هم می‌آیند. پس از پوشیدن زرد، سبز چمنی یا نارنجی جیغ ترسی نداشته باشید. برعکس، رنگ‌های مات به شما نمی‌آید. سعی کنید سراغ رنگ‌های چرک نروید.

رنگ‌های خنثی را به تنهایی نپوشید

رنگ‌های خنثی مانند سفید، سیاه، خاکی، کرم و بژ رنگ‌های خوبی برای شما هستند، اما نباید این رنگ‌ها را به تنهایی بپوشید بلکه بهتر است تکه اصلی لباس را از رنگ خنثی انتخاب کنید و ملزومات دیگر را به رنگ‌های تند بپوشید.

ترکیب تیره و روشن، رنگ لباس برای افراد سبزه

برای جذاب‌تر به‌نظر رسیدن پوست و اینکه شما برنزه به‌نظر برسید، لباس‌هایی با ترکیب روشن و تیره مانند سیاه و سفید بپوشید تا کنتراست پوست شما با سیاه و سفید مشخص شود اما به هیچ‌وجه رنگ خاکستری را انتخاب نکنید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید مطلب برای داشتن استایلی خاص، زیر پالتو چی بپوشیم؟ را بخوانید.

رنگ لباس برای افراد سبزه

انتخاب رنگ لباس مجلسی برای افراد سبزه

رنگ سفید

خانم‌هایی که رنگ پوست آن‌ها سبزه است بهتر است شلوار، لباس مجلسی و مانتوی خود را رنگ سفید انتخاب نمایند.

رنگ صورتی

یکی از انتخاب‌های ایده‌آل برای افراد سبزه، رنگ صورتی است که برای رنگ لباس مجلسی این افراد می‌تواند انتخاب ایده‌آل و مناسبی باشد.

رنگ زرد، مناسب رنگ لباس برای افراد سبزه

یکی از انتخاب‌های ایده‌آل و مناسب برای افراد دارای پوست سبزه لباس‌هایی به رنگ زرد روشن است.

رنگ زرشکی

بهترین رنگ لباس برای پوست سبزه مخصوصا در فصل زمستان رنگ زرشکی است.

رنگ مشکی

رنگ مشکی پادشاه رنگ‌ها است و رنگی است که برای استایل کلاسیک و رسمی شما بسیار شایسته است.

رنگ لباس برای افراد سبزه

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه با این ترفندهای ساده، خوش تیپ‌ترین باشید را بخوانید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی