پل ناکجا آباد، ترسناک‌ترین پل جهان

۱۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در جاده زیبای آتلانتیک نروژ پلی وجود دارد که مشهور به پل ناکجا آباد است. این پل به‌خاطر ساختار هندسی عجیب، ماهرانه و ترسناکی که دارد آن را به عنوان ترسناک‌ترین پل جهان می‌شناسند. 
پل ناکجا آباد

بدون شک بیشترین معروفیت و جذابیت جاده آتلانتیک، پل‌ ناکجا آباد است. هر کدام از پل‌های این جاده نمای زیبایی از آب‌های آبی و کشتی‌ها و قایق‌های زیبای توریستی را به مردم هدیه می‌دهند و جالب آن است که پل‌ها در شروع و پایان خود مکانی برای استراحت و آرامش گردشگران دارند و جاده را به مقصد گردشگری تبدیل کرده‌اند. با مجله دلتا همراه باشید.

پل ناکجا آباد

پل نا‌کجا‌ آباد یکی از پل‌های جاده آتلانتیک درنروژ است که با توجه به زیبایی خاصی که دارد از ترسناک‌ترین جاده‌های دنیا محسوب می‌شود و برای گردشگران اهمیت خاصی خواهد داشت. سالانه افراد زیادی برای دیدنی این پل در این جاده سفر می‌کنند.

درجستجوی پل ناکجا آباد

پل ناکجا آباد، پل بدون انتها

اگر در فاصله دوری از این پل به تماشای آن بپردازید، ارتفاع و قوس عجیبی که دارد باز هم وحشتی را در شما ایجاد می‌کند. جالب‌ترین نکته در مورد این پل این است که شما در هر زاویه‌ای که به این پل نگاه کنید هر مرتبه با چهره‌ای متفاوت از این پل روبه‌رو می‌شوید. متفاوت‌ترین زاویه این پل زاویه‌ایی است که این پل را بدون انتها نشان می‌دهد و انگار در آسمان محو شده است.
اگر قصد رانندگی بر روی این پل را دارید به توصیه نروژی‌ها که برای توریست‌ها بیان کرده‌اند گوش بدهید. هرگز در هنگام رانندگی محو عجیب بودن این پل نشوید، چون این پل به سادگی شما را فریب داده و امکان سقوط در آب را دارید.

پل ناکجا آباد کجاست
پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب گردشگری، مطلب شهر عجیبی در ترکیه که به زودی غرق می‌شود! را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

برای شبگردی در رامسر کجا برویم؟

جاهای دیدنی رامسر در شب شاید طور دیگری باشد. زیرا دیگر نوری نیست که سبزی جنگل را به آبی در…