این سنگ‌ها انرژی منفی خانه را از بین می‌برند

۱۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
به کمک برخی از سنگ‌ها و کریستال‌های انرژی بخش که دارای ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فردی هستند، می‌توان انرژی‌های منفی را از خانه دور کرد.
انواع سنگ تزیینی دارای خواص انرژی درمانی

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم تا شما را با انواع سنگ تزیینی دارای خواص انرژی درمانی آشنا سازیم. شما می‌توانید علاوه بر بهره‌مندی از خواص ویژه این سنگ‌ها از آن‌ها برای زینت بخشیدن و تزیین خانه خود نیز استفاده کنید.

سنگ کریستال

اولین سنگی که به معرفی آن می‌پردازیم سنگ کریستال است. شما می‌توانید ۸ سنگ کریستال را در اتاق خواب خود قرار دهید و از انرژی ارزشمند آن بهره‌مند شوید. سنگ کریستال از یک ساختار منظم و یکپارچه تشکیل شده و به‌عنوان یک شبکه بندی کریستالی شکل شناخته می‌شود. این سنگ از خود انرژی مثبت ساطع می‌کند و با یک فرکانس ثابت در سطح خانه باقی می‌ماند.

به‌طور معمول برای تزیین خانه‌ها از کریستال‌هایی به شکل قطره، قلب و اشکال تراش‌دار استفاده می‌کنند تا علاوه بر زیبایی باعث تلالو و درخشندگی بیشتر نور در خانه شود.

انواع سنگ تزیینی دارای خواص انرژی درمانی

سنگ کریستال شکل‌دار

شما می‌توانید آن را به‌صورت آویز از دیوار خانه خود آویزان کنید. سنگ‌های کریستال در شکل، رنگ و اندازه‌های مختلفی وجود دارند و شما می‌توانید بنابر سلیقه خود هر یک از آن‌ها را خریداری کنید. همچنین قابل ذکر است که هر یک از انواع مختلف کریستال، خواص ویژه‌ای دارند.

انواع سنگ تزیینی دارای خواص انرژی درمانی

سنگ هیمالیایی

یکی از انواع سنگ تزیینی دارای خواص انرژی درمانی سنگ نمک هیمالیایی یا سنگ نمک صورتی است. سنگ نمک صورتی همچنین به‌عنوان تسکین دهنده، عنصری آرامش‌بخش و برای کاهش استرس در حمام نگهداری می‌شود. از سنگ نمک برای تزیین خانه‌ها نیز استفاده می‌شود. از جمله کشورهایی که از این سنگ برای تزیین خانه های خود استفاده می‌کنند می‌توان به استرالیا، چین، کشورهای اروپایی و عربی اشاره نمود به طوری که با تزیین خانه‌های خود با سنگ نمک علاوه بر بهره‌مندی از زیبایی آن از خواص درمانی این سنگ نیز بهره‌مند می‌گردند.

سنگ هیمالیایی

سنگ یاقوت ارغوانی

یاقوت ارغوانی یا آمیتیست، از ارزشمندترین و پرطرفدارترین نوع یاقوت‌ها به‌شمار می‌رود. با توجه به اینکه اتاق نشیمن قسمت اصلی خانه را تشکیل می‌دهد و اعضای خانواده بیشتر وقت خود را در این قسمت از خانه سپری می‌کنند. بنابراین می‌توان با به‌کار بردن این سنگ ارزشمند در قسمت‌هایی از اتاق نشیمن، به افزایش روابط صمیمانه اعضای خانواده کمک کرد و همچنین از انرژی مثبتی که منتشر می‌کند، نهایت استفاده را برد.

سنگ یاقوت ارغوانی

روش‌های استفاده از سنگ های تزیینی در دکوراسیون

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که چگونه می‌توان از این سنگ‌ها برای تزیین خانه استفاده کرد. برای استفاده از سنگ های تزیینی در دکوراسیون راه‌های بی‌شماری وجود دارد. می‌توان این سنگ‌ها را درکنار سایر اقلام تزیینی مثل گل و گلدان و شمع. قرار داد. همچنین می‌توانید آویزهای کوچک با آن‌ها بسازید و از در و دیوار خانه آویزان کنید. کتابخانه‌ها و طبقه‌های دیواری هم می‌توانند جای مناسبی برای قرار دادن سنگ‌ها باشند یا حتی با استفاده از آن‌ها می‌توانید انواع مختلفی از قاب عکس‌ها را درست کنید. شاید هم به این نتیجه برسید که بعضی از دکورهای قبلی شما مثل آینه یا قاب یک تابلو را با این سنگ‌ها تزیین کنید.

کاربرد سنگ ها در دکوراسیون

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۶ ایده جذاب برای تزیین و زیباسازی بالکن و تراس را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این وسایل خانه شما سنتی و جذاب می‌کنند

از طریق اجرای دکوراسیون سنتی منزل در خانه خود می‌توانید فضای خانه را بسیار دلنشین و راحت ج…